Diziler

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Üniversite, Mahalle Semt neresi? Sol Yanım dizisi 26 Kasım Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Dizinin ilk bölümünden ibu yana nerede çekildiği, hangi mekanların dizide kullanıldığı merak konusu oldu. Sol Yanım dizisi çekim mekanları, seti adresi detaylarını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik. sol yanim dizisi kuzey universitesi nerede

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sol Yanım dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Bir yanda zengin bir aile olan Kutlusay ailesinin yaşamı var iken diğer tarafta Serra’nın yoksul yaşamı konu edilecek dizide. İstanbul’un lüks semtleri yer alırken bunun yanı sıra arka sokaklarındaki gecekondu mahallelerinde de çekimler yapılacak. Sol yanım dizisinin çekim mekanlarını set adreslerini konumuza ekleyerek sizleri bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

sol yanim dizisi kuzey universitesi adresi

Sol Yanım Dizisi Kuzey Üniversitesi Nerede?

Sol Yanım dizisinde en fazla sahnenin olduğu Kuzey Üniversitesi yer alıyor. Sol yanım dizisi başrol oyuncuları olan Serra ve Selim Kuzey Üniversitesi’nde okuyor. Serra bu üniversitede burslu eğitim alırken, Selim üniversiteye zorla gidiyor. İkisini tesadüfler karşı karşıya geldirıyor ve Kuzey Üniversitesi’nde tanışıyorlar. Sol yanım dizisi çekimlerinin yapıldığı Kuzey Üniversitesi nerede?

istanbul kuzey universitesi nerede sol yanim

Dizide kullanılan Kuzey üniversitesinin adı gerçekte Kuzey üniversitesi değil tabi ki İstanbul’da bulunan özel bir üniversitede çekimleri yapılıyor. Sol yanım dizisinde bulunan üniversitenin adını sizlerle sunacağız. Şu an koronavirüsten dolayı üniversitelerde eğitim aktif olarak devam etmediği için özel üniversitelerin Sol Yanım dizisi çekimlerine izin vermesi kolay olmuştur. Sol yanım dizisinde bulunan Kuzey Üniversitesi’nin gerçek adı nedir, yeri adresi neresi detaylarını araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

Sol Yanım dizisi hangi mezarlıkta çekildiSol Yanım dizisi 4. bölüm çekim yerlerinden birisi de mezarlık sahnesi olacak. Selim ve babası ile hangi mezarlıkta sahneler çekildi derseniz yanıt: İstanbul Üsküdar’da bulunan Karacaahmet mezarlığı diyebiliriz.

sol yanim serranin yasadigi mahalle

Sol Yanım Dizisi Serra’nın Evi, Yaşadığı Mahalle İstanbul’un Hangi Semtinde?

Sol yanım dizisinde Serra İstanbul’un arka sokaklarında bir gecekonduda annesi ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Hem çalışıp para kazanmak zorunda olan hem de tam burslu kazandığı üniversiteye devam eden Serra’nın ev iş okul harcı bir hayat bulunmamaktadır. Serra’nın evi İstanbul’da hangi semtte, nerede bilgilerine ulaşınca konumuza ekleyeceğiz.

sol yanim serranin evi

Sol Yanım Dizisi Selim’in Evi Malikanesi Nerede?

Sol Yanım dizisinde zengin yaşamını yaşayan Kutlusay ailesi lüks bir malikanede oturuyor. Sol yanım dizisinde Selim Asena ve İhsan’ın birlikte yaşadığı lüks malikane İstanbul’un hangi semtinde? İstanbul’un güzel semtlerinden birinde bulunan bu malikanenin adresini araştırıp konumuzu eklemek istiyoruz.

sol yanim dizisi kutlusay malikanesi nerede

Sol yanım dizisi çekimlerinin gerçekleştiği mekanlardan birisini biliyorsanız ve çekimlerine şahit olduysanız yorum bölümünden bize bilgileri verirseniz çok mutlu oluruz. Sol yanım dizisi çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır ve İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekimler devam ediyordir. sol yanım dizisinde ki set mekanlarını konumuz ekleyerek siz değerli okurlarımıza bilgi sahibi olmanızı için incelemelerimız devam ediyordir. Sol yanım dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

sol yanim dizisi universite nerede

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün