Diziler

Sol Yanım Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanala Geçer Mi?

Sol Yanım Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanala Geçer Mi?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sol Yanım Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanala Geçer Mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sol Yanım Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanala Geçer Mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Star TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Sol Yanım final yapıyor. Sol Yanım dizisi neden final yapıyor? Erken final kararının sebebi nedir? Sol yanım dizisi başka kanala geçer mi, devam eder mi, sorularının yanıtlarını bu konumuzun devamında sizlerle paylaşalım.

Sol Yanım Dizisi Neden Final Yapıyor?

BKM yapımın yapımcılığını üstüne aldığı Sol Yanım dizisi başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin yer alıyordu. Sol yanım dizisi cuma günleri yayınlanıyordu. Daha sonra gün değiştirdi ve çarşamba günleri yayınlanmaya başladı. Çarşamba günleri bir türlü tutmayan dizi için erken final kararı alındı. Sol Yanım dizisi 13. bölümü ile final kararı aldı.

sol yanim dizisi neden bitiyor final yapiyor

Sol Yanım Dizisi Neden Bitiyor?

Sol Yanım dizisi ilk yayına başladığında cuma akşamları yayınlanıyordu. Cuma akşamları reytingleri yüksek olmayan diziye bir şans vermek için gün değiştirildi. Aslını söylemek gerekirse dizinin gün değiştirmesinin diğer sebebi de Seni Çok Bekledim dizisinin cuma yayınlanmak istemesiydi. Ama çarşamba yayına girmesi Sol Yanım dizisine yaramadı. Sol Yanım dizisi son iki bölümünde reytingleri 1-2 oranındaydı. Reytingleri çok düşük olan diziye Star TV daha fazla şans vermedi. Sol Yanım dizisi 13. bölümünde final kararı aldı. Sol Yanım dizisi final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor.

sol yanim final yapiyor neden

Sol Yanım dizisinin bitmesinin sebebi reyting düşüklüğü. Ama bu reytinglerin az olmasında oyuncuların içindeki uyumsuzluk, konunun sevilememesi, seyircinin diziyi benimsememesi ve çarşamba günü diğer kanallarda bulunan iddialı yapımlarda yer alıyor tabi ki. Bu kadar sorun bir araya gelince de Sol Yanım dizisinin final kararı kaçınılmaz oldu.

sol yanim final karari aldi

Sol Yanım Dizisi Başka Kanala Geçer mi, Devam Eder mi?

Sol Yanım dizisi Star TV de yayınlanıyordu ve 13. bölümünde final yaparak bitiyor. Sol Yanım dizisi başka kanala geçmeyecek. Çünkü reytinglerde başarılı olmayan diziyi başka bir kanalda yayınlamak istemez. Sol Yanım dizisi kadın başrolü Özge Yağız ve erkek başrolü Tolga Mendi içindeki uyum beğenilmişti halbuki fakat yine de önceki dizisinde Gökberk Demirci kadar tutulmadı.

Sol Yanım dizisinin başka kanala geçmesi beklenmiyor. Bundan sonra Sol Yanım dizisini izlemeyeceksiniz. Sol Yanım dizisi final yapacak ve kanal değiştirmeyecektir. Sol Yanım dizisi final kararını nasıl buluyorsunuz? Sizce devam etmeli miydi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu