Bilgi

Melek İpek Serbest! Tahliye Edildi!

Son Dakika! Melek İpek Serbest! Tahliye Edildi!, arayışı içine giren okurlarımız için Son Dakika! Melek İpek Serbest! Tahliye Edildi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Dakika! Melek İpek Serbest! Tahliye Edildi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Dakika! Melek İpek Serbest! Tahliye Edildi!

Antalya’da şiddet gördüğü eşini öldüren Melek İpek’in 3. duruşmasında davanın savcısı, “Taksirle insan öldürme” suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar hapsini talep etmişti. Dava neticelendi!

Kendisine işkence eden kocasını öldüren Melek İpek serbest bırakıldı! 2 çocuk annesi Melek İpek tahliye edildi.

Kendisine işkence eden eşi Ramazan İpek’i av tüfeği ile öldüren Melek İpek’in yargılandığı davada üçüncü duruşma bugün bitti.. Duruşma savcısı ‘taksirle insan öldürme’ suçundan Melek İpek’in 2 yıldan 6 yıla kadar hapsini talep etti.

Duruşmaya Melek İpek, Antalya L Tipi Kapalı Cezaevinden sesli ve görüntülü görüşme sistemi üzerinden katıldı. Duruşmaya Ramazan İpek ile Melek İpek’in avukatları hazır yer alırken, duruşmayı STK’lar ve kadın dernekleri de takip etti.

Son dakika gelen habere göre 2 çocuk annesi Melek İpek için tahliye kararı çıktı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün