Bilgi

Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı?

Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı?, arayışı içine giren okurlarımız için Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı?

Sedat Peker’in gündeme getirdiği iddialar ardından ortadan kaybolan Veyis Ateş nihayet yaşandı. Günler sonra ateşten haber gelirken arama motorunda Veyis Ateş istifa mı etti sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Veyis Ateş neden istifa etti? Veyis Ateş Sedat Peker ilişkisi ne?

Veyis Ateş istifa mı etti? Habertürk TV Veyis Ateş neden istifa etti? Organize suç örgütü önderi Sedat Peker’in iddiaları ardından bir süredir ortada olmayan Habertürk TV program sunucusu Veyis Ateş’ten bilgi geldi. Habertürk yönetimi aracılığıyla önceden yapılan bilgilendirmede Ateş’in yıllık izne ayrıldığı ifade edilmişti. Peki Veyis Ateş istifa mı etti?

HABERTÜRK VEYİS ATEŞ İSTİFA MI ETTİ?

Gazeteci İsmail Saymaz’ın verdiği son dakika haberine göre Veyis Ateş Ciner Medya yönetim kurulu başkanı Kenan Tekdağ’ı telefonla arayarak istifa ettiğini açıkladı. Habertürk yönetiminin Veyis Ateş’in istifasını kabul ettiği öğrenilirken konuya ilişkin bilgilendirmede yapıldı. Kenan Tekdağ yaptığı bilgilendirmede, “Biraz önce Veyis Ateş aradı. “Daha fazla tartışmaların odağına girmemek ve yıpranmamak yönünden savunma vermek yerine istifa etmeyi tercih ediyorum” dedi.

VEYİS ATEŞ NEDEN İSTİFA ETTİ?

HaberTürk TV ana haber sunucusu Veyis Ateş ile ilgili kara para aklama soruşturulması yürütülen ve firari olan iş adamı Sezgin Baran Korkmaz dan 10 milyon Euro istediği suçlaması ile yüz yüze kalmıştı. 6 Haziran günü organize suç örgütü önderi Sedat Peker aracılığıyla yayına giren bir videoda ortaya atılan iddialar üzerine Ciner Medya Grubu Veyis Ateş’in savunmasını istemişti. Veyis Ateş o günden sonra Habertürk TV’deki programına çıkmamıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün