Son Yaz 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs 2021 FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı

Son Yaz 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs 2021 FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs 2021 FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs 2021 FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz 19. bölüm fragmanı 7 Mayıs 2021 FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı

Son Yaz 19. bölüm fragmanı! Son Yaz 7 mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı! FOX TV en bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz 19. bölüm fragmanı izle! Son Yaz 7 Mayıs 2021 cuma fragmanı sizlerle! İşte Son Yaz haftaya son bölüm fragmanı!

Son Yaz 19. bölüm fragmanı

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Son Yaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Son Yaz 19. bölüm fragmanında neler yaşandı? Naz, Soner’i affedecek mi? Yağmur ve Akgün barışacak mı? İşte detaylar…

Son Yaz 7 Mayıs 2021 fragmanı!

Ekranların iddialı dizilerinden Son Yaz romantizm ve gerilimi bir arada sunmaya sürdürmekte. Cuma akşamları yeni bölümleri yayına giren dizi kuvvetli oyuncu kadrosuyla gözleri üstüne topluyor. Çeşme’de çekimleri devam eden yapım aile bağları, aşk ve ihanet temalarını başarılı bir biçimde işliyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Son Yaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Akgün ve Soner’in başına gelen olaylar can sıkıcı bir hal almıştır. Naz, Soner’i terk etmiştir. Yağmur ise Akgün’ün başka kızlarla kendisini aldattığına inanmak istemez. Lakin, gözüyle gördüğü ihanet sahnesinin ardından yıkılmıştır. İçi kan ağlamasına rağmen Akgün’ü terk etmeye karar verir. Akgün gerçekleri açıklamak için Yağmur’un peşinden gider ama istediği sonucu elde edemez

. Soner, Eray’ın gerçek yüzünü görmüştür. Hapishaneden neden geç çıktığı sorusunun yanıtını Naz’dan öğrenmiştir. Eray’a ihanetinin bedelini ödetmek isteyen Soner harekete geçer. Yağmur, Akgün ile farklı dünyaların insanları olduğunu kabullenmeye başlamıştır. Aşkın her sorunun üstesinden gelebilecek kadar kuvvetli bir duygu olmadığını anlamıştır. Aşk acısı çeken Yağmur ve Akgün, birbirlerinden uzak durmanın yollarını arar. Canan ve Selim yeniden aile olmaya karar vermiştir. Canan, Selim’in yaşamının aşkı olduğunu herkese ilan eder. Yeniden aynı çatı altında yaşamaya başlamak için harekete geçerler. Yağmur, annesinin acele ettiğini düşünmektedir. Selim, Akgün’e babası gibi davranmaktadır. Akgün’e ağabeyine karşı ikazlarda bulunmaya başlamıştır. Gökhan’ı hiç gözü tutmamıştır. Bundan dolayı sıra sıra takip etmeye karar verir. Gökhan, Akgün’ün başının belaya girmesine neden olmuştur.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker