Fragmanlar

Son Yaz 5.Bölüm Önizleme izle

Son Yaz 5.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sfakattutan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Son Yaz bu hafta yayına girecek mı?

Son Yaz 5.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Son Yaz dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 29 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Selim, hem çocuklarla hem de Canan’la arasını düzeltmektedir. Ailesini geri kazanmaya hiç olmadığı kadar yakındır artık… Bu sırada Fatih, Yağmur’a, Selim’in onu tehdit ettiğini açıklamar ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söylemesi için bir şans verir. Selim, Canan’ı yeniden kaybetmeyi göze alamaz. Bu sırada yaşanan gerçek her şeyi tepetaklak edecektir.

Akgün, Selim ve annesinin fotoğrafını görmüştür. Selim’e annesini tanıyıp tanımadığını sorduğunda Selim’in gerçekleri gizlemesi, Akgün’ün dünyasını başına yıkar. Akgün’ün öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün ani değişimini fark eder ve neler olduğunu öğrenmek ister. Yağmur’un Akgün’ün üzerine gitmesi ikisinin ilişkisini başka bir noktaya taşıyacaktır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/uj_5ifcEwGs?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=57″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün