Fragmanlar

Son Yaz 9.Bölüm 2. Fragmanı izle

Son Yaz 9.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sfakattutan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Son Yaz bu hafta yayına girecek mı?

Son Yaz 9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Son Yaz dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Selim, Akgün’ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün’ün yaşamını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün’ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara’nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim’e görünmeden yapmak zorundadır. Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim’e sahip çıkma sırası Canan’dadır.

Akgün, Selim’e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur’la kesişecektir. Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün’ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/WXFfnM-qyy0?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=50″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün