Fragmanlar

Son Yaz 9.Bölüm Fragmanı izle

Son Yaz 9.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sfakattutan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Son Yaz bu hafta yayına girecek mı?

Son Yaz 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Son Yaz dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Selim’in tanığının ölümünden kendini sorumlu tutan Canan hala yaşadığı olayın etkisinden kurtulamamıştır. Selim Canan’ı teselli etmeye çalışsa da o da bu olaydan kötü etkilenmiştir. Akgün, Yağmur için endişelenirken kendi babasının ölüm haberini alır ve Selim’le beraber cenazeye katılmak üzere İstanbul’a giderler. Akgün babasını affetmeyeceğini söylemiş olsa da ölümü onu çok üzer. Ancak bu üzüntüsü yerini bir sürprize bırakacaktır. Cenaze dönüşü Selim hızla köstebeğin peşine düşerken Akgün ise Selim’e dile getirdiği yalanların vicdan azabına dayanamaz ve temelli İstanbul’a dönmeye karar verir. Yağmur Akgün’ün bu kararını kabullenmek istemez. Akgün ise İstanbul’a dönmeden önce görülecek son hesabın peşine düştüğünde Selim’in köstebeğe hazırladığı tuzağa doğru yol aldığından habersizdir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/J6LfMfmPNCQ?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=46″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün