Diziler

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal medya ayağa kalktı! Son sahnede izleyenlerde ciğer kalmadı

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

FOX TV’de başrollerinde Ali Atay, Alperen duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sfakattutan’ın olduğu Son Yaz dizisi sezon finali ile dün akşam ekranlara veda etti. Lakin sezon finali bölümünün son sahnesi seyredenleri gözyaşlarına boğdu. Bölümün bitmesinin hemen ardından diziyi izleyen hayranları Son Yaz Canan öldü mü, Funda Eryiğit son yazdan ayrıldı mı sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Sosyal medya aracında da Son Yaz dizisi gecenin en fazla konuşulanları içinde yer alırken seyredenler Funda Eryiğit in ayrılığına isyan etti.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/TxyJ7AkQZbM?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi son yaz sezon finali ile dün akşam ekranlara geldi. Sezon finalinde peş peşe patlayan bombalar seyircileri hayrete düşürürken özellikle Selim ve Canan’ın son sahnesi akıllarda kaldı. Selim ve ailesi arabada İstanbul’a doğru yolculuk yaparken saldırıya uğradı. Canan’ın vurulması ile birlikte bütün aile büyük çok yaşarken bu sahne ekran başında seyredenleri de gözyaşlarına boğdu. Canan’a ne bulunacağı da seyredenler aracılığıyla araştırılmaya merak edilmeye başlandı. Son Yaz’da Canan öldü mü, Funda Eryiğit ayrıldı mı sorularının yanıtı bugün en fazla arananlar içinde yer alıyor.

FUNDA ERYİĞİT SON YAZ’DAN AYRILDI MI?

Sezonun iddialı yapımları içinde bulunan ve özellikle son haftalarda reyting listesinde de istediği başarıyı yakalamayı başlayan Son Yaz dizisinde Funda Eryiğit ayrıldı. Güzel oyuncu başarılı performansı ile dizide çok dikkat çekmişti. Bu ayrılık seyircileri ise mutsuz etti. Birçok seyirci Canan ve Selim uyumu olmadan dizinin eski başarısını elde edemeyeceğini düşünüyor.

son-yaz-dizisi-canan-oldu

Camdaki Kız Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Camdaki Kız Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

ALİ ATAY SON YAZ’DAN AYRILACAK MI?

Son Yaz dizisi ile alakalı başka bir iddia daha gündeme geldi. Dizinin başrolü oyuncusu Ali Atay’ın da son yazdan ayrılacağı söyleniyor. Lakin Ali Atay’ın menajeri yaptığı bilgilendirmede diziden ayrılmadıklarını ve yeni sezonda da Ali Atay’ın devam edeceğini dile getirdi.

son-yaz-dizisi-canan-oldu-sosyal-medya-ayaga-kalkti-son-sahnede-seyredenlerde

SON SAHNE HERKESİ GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Son Yaz sezon finali dün akşam seyircileri ekran başına kilitledi. Birçok seyirci sosyal platform üzerinden yaptıkları yorumda özellikle son haftalarda izledikleri en başarılı sezon finali bölümü olduğunu kelimelerine ekledi. Ayrıca Funda Eryiğit in hayat verdiği canan kişiliğinin vurulmasının ardından Savcı Selim’le son konuşmaları sosyal platformnın da gündemine oturdu. Birçok sosyal platform kullanıcısı dizinin son sahnesini izlerken gözyaşlarına boğulduklarını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün