Bilgi

Son Yaz Dizisinde Flaş Ayrılık!

Son Yaz Dizisinde Flaş Ayrılık!, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Dizisinde Flaş Ayrılık! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Dizisinde Flaş Ayrılık! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Dizisinde Flaş Ayrılık!

03 Medya imzalı; Burak Arlıer’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve konusunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı Son Yaz dizisi için beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

FOX TV ekranlarında her cuma seyirci ile buluşan başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sfakattutan’ın olduğu Son Yaz dizinin yönetmen koltuğunda ayrılık gerçekleşti.

Ekipte Sürpriz Ayrılık!

Yönetmenliğini yapan Burak Altıner ayrıldı . Burak Arlıer’in ayrılığından sonra yerine dizinin ikinci yönetmeni olan Semih Bağcı geldi. Yaşanan bu değişikliğin diziye nasıl bir dönüşü bulunacağı ise merak konusu oldu.

Ali Atay’ın başarılı bir savıcıya hayat verdiği Son Yaz dizisi cuma akşamının kuvvetli yapımları olan Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar karşısında da iyi bir reyting almaya sürdürmekte. Son Yaz dizisinin 22. bölüm itibari ile sezon finali yapacağı da gelen bilgiler içinde yer alıyor. Son Yaz dizisi her cuma saat 20:00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün