Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli?

Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli?

Son Yaz dizisinin Emel’i Sezer Koç tüm dikkatleri üzerine topladı. Son Yaz dizisinde Emel kişiliğini canlandıran oyuncu Sezer Koç kimdir? Sezer Koç nereli? Sezer Koç kaç yaşında? Sezer Koç evli mi? Hangi dizilerde oynadı?

Ali Atay’ın başrolünde olduğu kadrosunda bulunan Hafsanur Sfakattutan, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Alperen Duymaz, Sinan Tuzcu gibi isimlerin olduğu Son Yaz dizisinin Emel’i Sezer Koç hem güzelliği hemde oyunculuğu dikkatleri üzerine çekti. Peki Sezer Koç kimdir?

Son Yaz dizisinde Emel kişiliğine hayat veren Sezer Koç son haftalarda en fazla dikkat çeken isimlerden biri oldu. Sezer Koç’un yaşamı merak edilerek en fazla aranan oyunculardan biri oldu. 

Sezer Koç Kimdir?

Sezer Koç 16 Kasım 1981 doğumludur. Akademi 35Buçuk Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 senesinde Vahide Perçin’in yönettiği “Havhavlarla Hevhevler” adlı oyunla tiyatroya ilk adımını atmıştır.

Can Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Familya dizisindeki karakteri ile tanınmıştır. Sezer Koç, ardından Nefes Nefese adlı dizide Mihriban kişiliğini canlandırmıştır. Şarkı söylemeyi, resim ve heykel yapmayı seven Sezer Koç İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker