Diziler

Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Gökhan Akgün’ün abisi mi

Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Gökhan Akgün’ün abisi mi, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Gökhan Akgün’ün abisi mi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Gökhan Akgün’ün abisi mi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Gökhan Akgün’ün abisi mi

Başrollerini Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sfakattutan’ın paylaşımı yaptığı Son Yaz dizisinin 17. bölümnde Akgün ile alakalı yeni gelişmeler yaşandı. Halil Sadi’nin açtığı yoldan giderek abisi Gökhan’ı bulan Akgün, hayallerine eriştiğini düşünürken; Savcı Selim’in ve Soner’in dile getirdikleri onun aklını karıştırdı. Bununla da yetinmeyen Soner, Akgün’ün abisi Gökhan’ın tamirhanesini aradı. Burada postitlerde notlar bulan Soner bunu tezgah olduğuna Akgün’ü de inandırdı. Soluğu Gökhan’ın mekanında alan Akgün, babasının Gökhan ile alakalı verdiği ipucu da görmek için beklenen hamleyi yaptı. Bunu gören seyirciler de Gökhan gerçekten Akgün’ün abisi mi? Nereden çıktı merak etti. İşte detaylar…

Son Yaz dizisine geçtiğimiz hafta Gökhan Şen karakteri ile Olgun Toker dahil oldu. Arıza dizisi biter bitmez Son Yaz’a transfer olan Toker, Akgün’ün annesinin ilk eşinden olan oğlu olarak seyirci karşısına çıkıyor. Yıllar önce Selçuk Taşkın aracılığıyla yollanan Gökhan, uzun seneler sonra Halil Sadi aracılığıyla yaşandı. İlginç tesadüfler silsilesiyle de Akgün’ün karşısına çıkınca dizini hayranları Son Yaz Gökhan Şen kim? Gerçekten Akgün’ün abisi mi arama motorlarında arama başladı.

Soz Yaz’ın dün akşam yayına giren yeni bölümnüde de abisi için ölmeye hazır olan Akgün, onu yaşamının içine dahil etmeye çalışırken; yakınlarından aldığı ikazlar onu şüphelendirdi. Bunun üzerine Akgün, babasının “Abinin sağ omzunun arkasında bir doğum lekesi var, ona bak” kelimelerine kulak verdi. Arkadaşlarıyla Gökhan’a hesap sormaya gittiğinde lekeye de baktı. Lakin orda lekeyerine kocaman siyah bir dövme vardı. Bu sahne herkesin kafasını karıştırırken Gökhan sahtekar mı yoksa Akgün’ün gerçek abisi mi? sorusu dikkat çekti.

Son Yaz Gökhan, Akgün’ün abisi mi?

Aslını söylemek gerekirse tüm bu gelişmelerin ardından seyredenler de Gökhan2ın Halil Sadi’nin bir projesi olduğu ve Akgün’ün abisi olmadığına inanmıştı. Çünkü anlatılan hikaye yazılan o notlar bunların ispatıydı. Lakin Yağmur, her şeyin çözülmesine vesile oldu. Gökhan’ın kahve içtiği fincan ile Akgün’ün tarağındaki saç telini çantasına atan Yağmur, babasından bu hususta ricada bulundu. Kızını kırmayan Savcı Selim Kara da delilleri DNA testi için yolladı. Çıkan sonuca göre Gökhan, Akgün’ün abisiydi. Peki ama o notlar neydi? diye soracak olursanız da hemen yanıtlayalım…

Son Yaz 17. bölümün son sahnesinde Akgün dostlarından tabiri caizse bir kamyon sopa yiyen Gökhan, gözünü hastanede açtı. Doktor ise onu bir gece hastanede tutacaklarını dile getirdi. Buna itiraz eden Gökhan ise kafasındaki tümörü sevdiğini dile getirdi. Bu tömür sebebiyle her şeyi unuttuğunu söyleyen Gökhan Şey, hatırlayabilmek için notlar aldığını kelimelerine ekledi. Hatta tümör sebebiyle ölecek olduğunu söyleyen Gökhan, altı ay ömrü kaldığını bildiğini de saklamadı.

Akgün şimdi ne yapacak?

Yaşadığı hayal kırıklığından sonra Yağmur’un getirdiği DNA testiyle şoke olan Akgün nasıl bir yol izleyecek aranmaya başladı. Tahminlerimize göre Akgün ne yapacağını bilemeyecek bir vaziyette Gökhan ile barışmanın yollarını arıyacak. Lakin bu sırada abisinin peşindeki Gürcü Mafya ile yüz yüze kalacak olan Akgün belki de Selim’in korktuğu gibi kendini yakacak bir hamle yapacak. Bu durum Halil Sadi’yi mutlu ederken; Kara Ailesi’ni yıkabilir. Yada abisinden vazgeçen Akgün, kendisini gerçekten seven dostları ve Kara Ailesi’ne sığınacaktır. Gelelim Son Yaz’da Gökhan’a hayat veren Olgun Toker kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarına…

Son Yaz Gökhan Şen kimdir?

Diziye geçtiğimiz hafta müdahil olan Gökhan, Akgün’ün annesinin oğludur. Yıllar önce Selçuk Taşkın’ın onu evden yollamıştır. Bir abisi olduğunu da Akgün’e söylememiştir. Çünkü Gökhan’ın babası bi hayli sıkıntılı bir kişidir. Buna rağmen ona sahip çıkan Selçuk, ilk kez Gökhan’ı poblemleri olduğu için tedaviye göndermiştir. Ardından eve geri dönen Gökhan, Akgün’ü öldürmeye kalkınca; Selçuk onu evden yollamıştır. Eşi Semiha’nın da oğlunu görmesini yasaklamıştır. Yıllar sonra Halil Sadi’nin kendisine yolladığı fotoğrafla bir abisi olduğunu öğrenen Akgün ise kendisinden böyle bir şeyi sakladığı için babasına çok kızmıştır. Çünkü annesinin de bundan dolayı çok üzüldüğünü ve üzüntüden öldüğünü düşünüyordu. Dizide Gökhan’a tecrübeli oyuncu Olgun Toker hayat veriyor.

Son Yaz dizisinin Gökhan’ı Olgun Toker’in yer aldığı diziler

Olgun Toker, 12 Mart 1986 tarihinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Babası gemi kaptanı annesi ise ev hanımıdır. Marmara Üniversitesi arşivcilik bölümünü kazanarak İstanbul’a geldi. Lakin tiyatroya yöneldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı ve Mustafa Üstündağ’ın önerisiyle Müjdat Gezen Konservartuvarı’nın tiyatro bölümlerinden mezun oldu. Lakin asıl hayali daima çizer olmaktır. Sinemada oyunculuk deneyimini 2010 senesinde Saklı Hayatlar filmiyle yaşadı.

Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın ve Küçük Esnaf filmlerinde rol aldı. Televizyona ilk kez Son dizisiyle merhaba dedi. Karadyı, Şeref Meselesi, Benim Adım Gültepe dizileri ardından şöhreti Hayat Şarkısı’nda oynadığı Mahir karakteri ile elde etti. 2017 senesinde Ebedi Barış, 2020 senesinde ise İzmir’in Kızları oyunlarında sahne aldı.

Televizyonda son kez Arıza dizisinde rol alan oyuncu, sinemada da son kez Yol Arkadaşım 2 filminde rol aldı. Olgun Toker artık Son Yaz dizisinde rol alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün