Diziler

Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm neden yok?

Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm neden yok?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm neden yok? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm neden yok? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm neden yok?

Kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler gibi isimler olduğu Son Yaz dizisinden seyircilere kötü bilgi geldi.

Yapımını O3 Medya’nın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve konusunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı Son Yaz dizisi her hafta cuma günü yayınlanıyor. Lakin bu hafta yayına girmesi gereken yeni bölümünün Fox Tv’nin yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Peki 7 Mayıs Cuma Son Yaz 19. yeni bölüm neden yok, ne zaman yayına girecek?

Son Yaz 7 Mayıs Neden Yok?

Fox tv ekranlarında her hafta cuma günü seyirci ile buluşan Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Son Yaz yerine Fox Tv ekranlarında Kafalar Karışık adlı sinema filmi yayına girecek. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı halen bilinmemekte. Lakin Koronavirüs önlemleri kapsamı içinde bir haftalık ara verildiği düşünülüyor.

Son Yaz 19. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Son Yaz bir haftalık aradan sonra yeni bölümüyle 14 Mayıs Cuma günü yayına girecek.

Son Yaz Konusu!

İstanbul ve İzmir’de çekimleri olan dizide Ali Atay savcı Selim Kara kişiliğini canlandırıken Alperen Duymaz ise Akgün kişiliği  ile suç dünyası içinde büyümüş birine hayat veriyor. İkilinin beklenmedik bir anda yolları kesişerek heyecan ve aksiyon bitmiyor.

Son Yaz Oyuncuları!

Alperen Duymaz ve  Ali Atay’ın başrolünde olduğu dizinin kadrosunda bulunanFunda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler gibbi oyuncular yer almakta.

Son Yaz ekibinden açıklama!

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 22:03

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün