Biyografi

Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli?

Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli?

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz dizisinin Naz’ı Yasemin Yazıcı kimdir? Son Yaz Naz gerçek adı ne? Yasemin Yazıcı kimdir? Yasemin Yazıcı nereli? Son Yaz Naz’ın gerçekte sevgilisi kim? Son Yaz Halil Babur ve Yasemin Yazıcı sevgili mi? İşte araştırılanler?

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan ve Alperen Duymaz’ın başrollerinde yer aldığ Son Yaz dizisinin güzelliği ile büyüleyen Naz kişiliğini canlandıran oyuncusu Yasemin Yazıcı tüm dikkatleri üzerine topladı.

Peki Yasemin Yazıcı Kimdir?

Yasemin Yazıcı 8 Eylül 1997’de İstanbul’da dünyaya geldi. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi, dans ve vokal eğitimi aldı.

Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde, ünlü tiyatro oyunları “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Ayrılma” adlı oyunlarda yer aldı.

2018 senesinde London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonra London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA)’ta oyunculuk üzerine eğitim aldı. Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul Film Akademi’de “Pratik Oyunculuk Atölyesi” sertifika programına katıldı. 

Son Yaz dizisinde oynadığı Naz kişiliği ile dikkatleri üzerine topladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün