Diziler

Son Yaz’da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar!

Son Yaz’da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar!, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz’da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz’da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz’da Veda Eden İsimler Belli Oldu! Diziden Ayrılıyorlar!

Son Yaz dizisinde üzen gelişmeler yaşanıyor. Sezon finali yapacak olan dizi 3 ay seyircilerinden ayrı kalacak. Seyirciler sezon arasına üzülürken ayrılık haberleri de peş peşe geldi!

Barış Kılıç Yasak Elma'dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Barış Kılıç Yasak Elma’dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte diziler bir bir tatile girmeye başladı. Pek çok dizi de ekranlara final yaprak veda etti. Sezon onayı alan şanslı dizilerden bir diğeride Son Yaz oldu. İlk bölümü itibariyle merakla takip edilen Son Yaz sezon finali yaparak tatile gierecek. 

Lakin diziden kötü haberler de geldi.  Son Yaz dizisinde yaprak dökümü başladı. Dizinin yeni sezonunda yer alamaycak oyuncular listesi bir bir düşmeye sürdürmekte.

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Halil Babür gibi isimlerin olduğu Son Yaz dizisinden ayrılık haberleri geldi! Yaprak dökümü yeni sezon öncesi Son Yaz dizisinde de başladı!

Son Yaz dizisi ilgi çekici konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başrdı. Özellikle dizide Alperen Duymaz, Ali Atay, Halil Babüt gibi isimlerin birbirleri ile uyumları sempatik bulunarak hayran kitlesini arttırdı. Diziye son kez Akgün Gökalp Taşkın kişiliğinin abisi Gökhan kişiliği ile Olgun Toker de dahil edilmiş ve çok beğenilmişti. 

YENİ SEZONDA OLMAYACAKLAR! 

Lakin üzücü bilgi geldi. Son Yaz dizisinde yeni sezonda yer almayacak oyuncular bilgisi verildi. Son Yaz dizisinin Gökhan’ı Olgun Toker’in diziye girmesi ile çıkması bir olacak. Gökhan kişiliği şok bir ölüm sahnesi ile Son Yaz macerasını tamamlayarak yeni sezonda yer alamaycak isimlerden biri olacak. 

Olgun Toker’in diziden bu kadar erken ayrılma sebebi ise halen bilinmemekte fakat kulislerdeki bilgiye göre ekibe uyum sağlayamadı.

Diziden bir diğer ayrılacağı konuşulan isim ise Funda Eryiğit oldu. Dizinin Canan’ı Funda Eryiğit’in diziden ayrılmak istediği konuşulmakta. Lakin Funda Eryiğit ile alakalı halen net bir bilgi ve açıklama yer almıyor.  

Aslını söylemek gerekirse Son Yaz ekibi geçtiğimiz dizinin Emel’i Sezer Koç’un paylaşımı yaptığı fotoğrafta “son kahvaltı” yazılarak üzgün emoji koyulmuştu. Fotoğrafta Yasemin Yazıcı, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sfakattutan yer alıyordu. Son Yaz hayranları dizi mi bitiyor yoksa biri mi ayrılıyor diye meraklanmıştı. Böylelikle yanıt da bilgisine ulaşıldıl. Son Kahvaltı iması Funda Eryiğit’e yapılmış.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün