Biyografi

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Beyaz TV ekranlarında yayına giren Söylemezsem Olmaz programında zorunlu sunucu değişikliği. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil gitti yerine Deniz Akkaya geldi. Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz programın yeni sunucudu oldu!

Seren Serengil programdan ayrıldı!

Apar topar ameliyata alınan Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programına veda etti. Sabah saatleri civarında 2. kez ameliyata alınan ve durumu ağır olan Seren Serengil programdan ayrıldı. Söylemezsem Olmaz programı yeni sunucusu Deniz akkaya oldu!

Deniz akkaya Söylemezsem Olmaz katıldı!

Arto Söylemezsem Olmaz programında neden yok? Arto nerede kovuldu mu?

Arto Söylemezsem Olmaz programında neden yok? Arto nerede kovuldu mu?

Daha önce yorumcu olarak gelen ve çok bi hayli beğeni alan DEniz akkaya, Söylemezsem Olmaz programı yeni sunucusu oldu. Bircan Bali ve Arto sunumuyla ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programı 7 Haziran pazartesi günü itibariyle Deniz Akkaya ile devam edecek.

Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz programına tamamen katıldı. Seren Serengil doktorlarından gelen bilgiye göre programa devam etmesi zor görünüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün