Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019)

Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019), Dizi haberleri kategorimizde Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019)

Sevilerek izlenen ve reyting rekorlarını bir bir kıran Söz dizisinde yeni 3. sezon 17 Eylül 2018 pazartesi günü başlıyor. Söz Dizisinin 3. Yeni Sezonunda Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler? (2019) diziden hangi oyuncular ayrıldı çıktı burada siz değerli okurlarımız için yanıtlayacağız. Sizlerde merak ettiğiniz isimleri aşağı yazabilirsiniz..

2018-2019 yeni sezonuna 17 Eylülde merhaba diyen Söz dizisi kadrosu her geçen gün daha da büyümeye başladı. Aybüke Pusat’ın oynadığı Bahar kişiliğinin diziden ayrılması ile araştırma konusu olan Kadın başrol oyuncusunun kim bulunacağı da yeni sezon tanıtım fragmanları ile yaşandı.. İşte yeni 3. sezonda Söz dizisine yeni katılan oyuncular ile ilgiliki bilgileri..

Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

1- Sarp Akkaya – Söz Dizisinde Kasap Dragon Ratkoviç

Söz dizisinin 3. sezonundaki en etkili oyuncu transferlerinden birisi Sarp Akkaya. Oldukça maharetli olan oyuncumuz Söz dizisinde Kasap Dragon Ratkoviç rolünü hayat verecek. Sarp Akkaya 13 Mayıs 1980 tarihinde doğmuştur. Dizi oyunculuğuna olan merakı ile birden çok dizi ve filmde oynamıştır. En akılda kalan rolleri Ezel dizisi ile Suskunlar dizisindeki rolleri olmuştur.
Kasap Dragon Ratkoviç rolü kimdir

Kasap Dragon Ratkoviç rolü kimdir

Sarp Akkaya Söz dizisinde bi hayli etkili azgın bir terörist başını hayat verecektır. Kasap Dragon Ratkoviç Söz dizisinde acımazsızlığı ile damga vuracak azılı bir katildir. Time karşı kuracağı pusular ile akıllara kazınacak olan Kasap Dragon Ratkoviç ve sevgilsii rolünde oynayacak olan Nadya dizide bi hayli etkin oynamaya ekranlara geleceklar.. Kısa olaraksı Söz 3. sezon Kasap Dragon Ratkoviç ve Nadya karakterleri ile bi hayli heyecanlı geçecek gibi görünmekte..Söz dizisi yeni oyuncular Kasap Dragon Ratkoviç ile ilgili bilgiler

Söz dizisi yeni oyuncular Kasap Dragon Ratkoviç hakkında bilgiler

2- Selin Deveci – Söz Dizisinde Nadya Rolü Kasap Dragon Ratkoviçin Sevgilisi

Oldukça güzel bir kız olan Selin Deveci Söz dizisinde oynayacağı Nadya rolü ile bi hayli merak edilecek olan bir diğer kişi olacak. Siztemizde siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz Söz Nadya Kimdir? hususunda ayrıntı kısmı bulabilir ve Kasap Dragon Ratkoviç’in sevgilisini oynayacak olan oyuncunun ayrıntı kısmını gözlemleyebilirsiniz..

Selin Devecinin oynayacağı Nadya kişiliği bi hayli hırslı ve Kasap Dragon Ratkoviç ile birlikte kendini aşan saldırgan bir karakterdir. Sevgilisi gibi terör estirecek güzelliği ile her yere girip çıkabilecek ve istihbarat toplamada sevgilisine yol gösterecektır. Güzelliğini çoğu yerde kullanıp erkekleri etkileyip can evinden vurmaya çalışacak.
Söz Dizisinde Nadya Rolü ile ilgili bilgiler

Söz Dizisinde Nadya Rolü hakkında bilgiler

Söz Dizisinde Nadya kişiliğini canlandıran oyuncu Seli Deveci Türk asıllıdır ve Almanya’da Berlin’de yaşamaktadır. Açık kahverengi saçları olan 171 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncu Almanca ve Türkçe’yi çok iyi ibliyor. Geçen sezon Çukur dizisinde Elvisin sevgilisi olarak bi hayli iyi bir oyunculuk çıkarmıştı…

3- Deniz Baysal – Söz Dizisi Savcı Derya kişiliği

Geçen sezon Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alan Deniz Baysal bu sezon Söz dizisine gelen ve başrolü Aybüke Pusat’tan devralan oyuncu oldu. 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de doğan güzel oyuncu birden çok dizi ve filmde rol almış oyunculuğu ile kendinden söz ettiren bir dizi oyuncusudur. FHVK dizisindeki Hazan kişiliği ile seyircilerin hatırlayacağı bir isimdir.

Söz Dizisi Savcı Derya kişiliği kimdir

Söz Dizisi Savcı Derya kişiliği kimdir

Söz Dizisinde Savcı Derya olarak izleyeceğimiz Deniz Baysal bi hayli kuvvetli bir karakter olan ve tuttuğunu koparan bir savcı olan Derya kişiliğine hayat verecek. Söz dizisinde askeri bir kanat olunca bu askeri savcılık makamı ile destekleyecek hemde Yavuz komutan ile yakınlaşacak olan Savcı Derya bi hayli fazla sahnede izleyeceğiz. Baharın yokluğunda Yavuz komutana ilaç gibi gelecek Savcı Derya.. Detaylı bilgi için >> Söz Savcı Derya Kimdir?

4- Ece Çeşmioğlu – Söz Dizisi Melisa kişiliği

Söz Dizisi Melisa kişiliğinde oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Ece Çeşmioğlu’dur. Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü bitiren ve mezun Çocuklar Duymasın dizisinde oyunculuğa başlayan güzel ve tecrübeli oyuncu son kez geçtiğimiz sezon Show tv de yayına giren Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren kişiliği ile bi hayli beğeni toplamıştır..
Söz Dizisi Melisa kişiliği Ece Çeşmioğlu

Söz Dizisi Melisa kişiliği Ece Çeşmioğlu

Söz Dizisi Melisa nasıl bir karakter neler yapacak dizide? Aslını söylemek gerekirse bu soruya yanıt vermeden önce Keşanlının ne kadar yalnız kaldığını biliyor olmamız lazım. Keşanlı Mücahit ile bir aşk yaşayacak olan ve söz dizisine yeni gelen Melisa kişiliği bi hayli araştırılan bir başka isim oldu yeni 3. sezonda.. Söz Dizisi Melisa ile ilgili detaylar için >> Söz Dizisi Melisa Kimdir?

5- Söz Dizisi Yeni 3. Sezon gelen oyuncu: Atsız Karaduman

6- Söz Dizisi Yeni 3. Sezon gelen oyuncular: Mine Çayıroğlu

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/UHiUu07iwdg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker