Star TV’nin iddialı dizisi başlıyor! Yasak Elma’ya rakip olacak!

Star TV’nin iddialı dizisi başlıyor! Yasak Elma’ya rakip olacak!, arayışı içine giren okurlarımız için Star TV’nin iddialı dizisi başlıyor! Yasak Elma’ya rakip olacak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Star TV’nin iddialı dizisi başlıyor! Yasak Elma’ya rakip olacak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Star TV’nin iddialı dizisi başlıyor! Yasak Elma’ya rakip olacak!

Ekranlardaki reyting savaşları tüm hızıyla sürdürmekte. Reyting kurbanı olan diziler ekranlara veda ederken yerlerini hızla yeni diziler alıyor.

Star TV bu sezon diziler hususunda bahtsız bir sene geçirdi. Yeni başlayan dizileri de bir bir final yapan kanal yeni hamleler ile bu gidişatı değiştirmeye çalışıyor. Önce kanalın dizilerine bir göz atalım:

Pazar günleri Menajerimi Ara dizisi yayınlanıyor. Belli bir kemik seyircisine sahip dizi TRT 1 ekranlarında başlayan Teşkilat dizisi nedeni ile reyting kaybına uğradı. Ay yapım imzalı dizi; düşük bütçeli olduğu için final kararı almadı. Sevilen dizi yaz aylarında da ekranlarda olmaya devam edecek.

Pazartesi günleri Sefirin Kızı geçtiğimiz sezon iyi bir izlenme oranına sahipken bu sezon özellikle Neslihan Atagül’ün ayrılığından sonra reyting listesinde büyük düşüş yaşadı. Tuba Büyüküstün dahil olsa da dizi istediğimiz başarıya ulaşamadı. Dizi finale doğru giderken gün değiştirdi. Salı günleri  yayına girecek. Mayıs ayının son haftası final yapacak.

Çarşamba günleri ise kanalın dizisi yer almıyor. Çarşamba günü ise Sol Yanım yer alıyordu. Lakin dizi 10 bölüm bile göremeden yayından kaldırıldı.

Perşembe günü Akrep dizisi yer alıyor. Akrep ilk etapta cuma günleri yayınlanıyordu. Lakin cuma günü  Özcan Deniz’in Seni Çok Bekledim dizisinin başlaması ile gün değiştirdi. Perşembe günü popüler diziler karşında ise başarılı olamayan dizi 26. bölümlük anlaşmasının bitmesinin ardından final yapması bekleniyor.

Cuma günü yayına giren Seni Çok Bekledim dizisi ise 13. bölümü ile final yapıyor. Son iki gün bölüm kala dizi gün değiştirdi ve çarşamba günleri yayına girecek. 28 Nisan Çarşamba günü final yapıyor.

Star TV ise bu final kararlarından sonra yeni bir diziyi ekranlara getiriyor. Lakin bu dizi bi hayli iddialı… Hem konusu hem kadrosu ile bomba gibi geliyor!

Kağıt Ev başlıyor!

Star TV elindeki tek iddialı dizisini başlatıyor fakat gün seçimi o günün popüler dizileri karşısında ilk etapta yanlış bir seçim olarak düşünülmüştü. Fkat final yapanlar ve reytingleri düşen dizileri ele aldığımızda seçimin çok yanlış olmadığı görülüyor.

Zira pazartesi günü zirvenin sahibi Uyanış Büyük Selçuklu, fakat bu diziyi izleyen kesim ayrı olduğu için etkilemez,  Yasak Elma son haftalarda reytingleri düşüyor, Çukur final yapıyor ve  Maraşlı’da önümüzdeki sezon onayını almış değil. Bu nedenle diziden yüksek bir başarı bekleniyor. Bu durumda en fazla etkilenen dizinin Yasak Elma bulunacağı kesin bir gözle bakılıyor. Kağıt Ev’in başlaması Yasak Elma’yı zora sokacak.

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaşımı yaptığı ” Kağıt Ev” dizisi ekranlarda yer almak için gün sayıyor. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan ise bir çok başarılı isim yer alıyor. Bu isimler ise şöyle:

  • Nur Fettahoğlu
  • Erdal Beşikçioğlu
  • Can Nergis
  • Tuvana Türkay
  • Nihal Koldaş
  • Yaşar Uzel
  • Nejat Uygur
  • Helin Kandemir

Erdal Beşikçioğlu’nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu’nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı oynadığı dizinin konusu ise şöyledir: Aylin ve Cihan’ın mutlu bir evliliği mevcuttur. İşlerinde de çok başarılı olan çiftin 3 çocukları bulunmaktadır. Hayatları bir yanlış anlaşılmadan sonra darmadağın olacaktır..

Kağıt Ev 19 Nisan Pazartesi saat 20:00’de Star TV’de başlıyor!

 

 

 

 

 

 

  Yayınlanma Zamanı: 15 Nisan 2021, 18:54

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker