Stelyo Pipis Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Stelyo Pipis kimdir?, Stelyo Pipis kaç yaşında?, Stelyo Pipis evi nerede?, Stelyo Pipis nerelidir? Stelyo Pipis ev adresi?, Stelyo Pipis kaç yaşında?, Stelyo Pipis nerede oturuyor?, Stelyo Pipis nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Stelyo Pipis hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 24.Temmuz.1966 senesinde doğan Stelyo Pipis şu an için 55 yaşında ve Aslan burcundandır. Stelyo Pipis doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Menajer olarak devam ettirmektedir.

Stelyo Pipis Kimdir? – Stelyo Pipis Evi Nerede? – Stelyo Pipis Nerede Oturuyor?

Stelyo Pipis Kimdir?, evi nerede?

Menajer

Stelyo Pipis, 24 Temmuz1966 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Rum kökenli olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Bir ablası mevcuttur. Babasının adı Yorgo, annesinin adı Elisabeth’dir. Galatasaray’da Rum okulunda okudu ortaokulu bitirdikten sonra liseye gitmedi. Soyadının manası Rumca ‘küçük’ demektir. Küçük çocuklara pipis derlermiş.

Stelyo Pipis, hayata Ortodoks Rum olarak başladı, 38 yaşında iken önce sünnet sonra Müslüman oldu. Stelyo Pipis adı ile askere gitti, Erzurum’da askerliğini yaptı.

1990 yılına kadar tostçuluk yapmaktaydı. 1990 senesinde önce Kanal 6‘da yönetmen Tayfun Dinçer‘in asistanı olarak bu mesleğe atıldı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç‘un basın danışmanlığını yaptı. İkilinin ayrılmasından sonra Mehmet Ali Erbil’in menajeri olarak yola devam etti. Mehmet Ali Erbil’in popüler olması onu da çok etkiledi. Bununla birlikte onun da popülaritesi arttı. Erbil’in işlerinin iyi gitmesi Stelyo’nun da maddi durumunu düzeltti.

Stelyo Pipis, eski sevgilisi Demet Sağıroğlu, Emel Müftüoğlu ve Hüseyin Cankurtaran ile birlikte sanat ve sosyetenin uğrak mekanı Eti’s Kuaförü hizmete açtı.

Stelyo Pipis’in birlikte olduğu bireyler içerisinde Pınar Aylin, Demet Sağıroğlu, Seda Sayan, Demet Şener, Banu Öztürk, Özlem Yıldız, Sibel Ceylan, Ebru Gündeş gibi isimler mevcuttur.

Pınar Aylin ile yeni ünlü olduğu zamanlarda kısa bir birliktelik yaşadı. Demet Sağıroğlu ile ilişkisi 1994 senesinde başladı. 1999 başlarında bitti. Pınar Aylin’den sonra hayatına giren Sağıroğlu ile 4 yıl birlikte olan Stelyo, yaşadığı büyük aşkı hiçbir zaman saklamadı. Seda Sayan ile bir yıl süren bir birliktelik yaşadılar. Demet Şener ile aralarında bir elektriklenme oldu. Yalnızca bir hafta sürdü. Sonunda Demet bu beraberliğin kendisi için bir hata olduğunu itiraf etti. Ebru Gündeş ile 1993 senesinde başlayan dostluk ve arkadaşlık sıkı bir beraberliğe doğru gitti. Serdar Ortaç‘tan ayrılan Banu Öztürk‘le beraber oldu.

Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis Beyoğlu’nda 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan eğlence mekânı Chanta’nın sahibidir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün