Biyografi

Şule Zeybek Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Şule Zeybek kimdir?, Şule Zeybek kaç yaşında?, Şule Zeybek evi nerede?, Şule Zeybek nerelidir? Şule Zeybek ev adresi?, Şule Zeybek kaç yaşında?, Şule Zeybek nerede oturuyor?, Şule Zeybek nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Şule Zeybek hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 18.Kasım.1975 senesinde doğan Şule Zeybek şu an için 46 yaşında ve Akrep burcundandır. Şule Zeybek doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SpikerTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Şule Zeybek Kimdir? – Şule Zeybek Evi Nerede? – Şule Zeybek Nerede Oturuyor?

Şule Zeybek Kimdir?, evi nerede?

Spiker, Televizyon Sunucusu

Şule Zeybek, 18 Kasım 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Aydın Doğan‘ın eşinin öz yeğenidir. Annesi Asuman Hanım’dır. Annesi Asuman Hanımın kız kardeşi olan Sema Doğan Aydın Doğan’ın eşidir. Bir kız kardeşi mevcuttur.

Hacettepe Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre bir reklam ajansında metin yazarlığı yaptı.

Kanal D’de muhabir olarak çalışmaya başladı. Can Gürzap’ın Dialog adlı kursuna gitti, Şahika Tekand’dan etkili konuşma dersleri aldı. Önce radyoda görev yaptı, sonra gece haberleri sundu, daha sonra da öğle haberlerini sunmaya başladı.

Şule Zeybek, 2 Şubat 2000 tarihinde gazeteci Yiğit Bulut ile evlendi. 2010 senesinde boşandı. Ahmet (d.2007) adında bir çocukları mevcuttur.

Şule Zeybek, mesleğinden arta kalan zamanda ata biniyor, bol bol resim yapıyor ve gümüşten harika takılar tasarlıyor.

11 Temmuz 2016 tarihinden beri “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yarışmayı Ufuk Özkan ile birlikte sundu.

20 Şubat 2017 tarihinden beri Kanal D ekranlarında “Renkli Sayfalar” adlı Sağlık, yaşam ve magazin programını Lerzan Mutlu ve Op.Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Program 25 Mayıs 2017 tarihinde bitti.

2017’nin Eylül ayından beri Kanal D ekranlarında ‘Şule ile Vitrindekiler’ adlı programını sunmaya başladı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu