Biyografi

Şule Zorlu Kimdir? Kimin Kızı? Şule Zorlu Kaç Yaşında?

Şule Zorlu Kimdir? Kimin Kızı? Şule Zorlu Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Şule Zorlu Kimdir? Kimin Kızı? Şule Zorlu Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şule Zorlu Kimdir? Kimin Kızı? Şule Zorlu Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şule Zorlu Kimdir? Kimin Kızı? Şule Zorlu Kaç Yaşında?

Sosyete yeni bir skandalla karşı karışıya kaldı. Cemiyet magazini yine dopdolu. Zorlu Holding sahibi Ahmet Nazif Zorlu’nun kızı Şule Zorlu babasının itirazına rağmen Serdar Cümbüş işle evlenmişti. Şule Zorlu ve Serdar Cümbüş boşandı!

Şule Zorlu ile Serdar Cümbüş’ün bir senedir devam eden boşanma davası neticelendi. Çift anlaşmalı olarak boşandı.

Şule Zorlu ile Serdar Cümbüş, 2009 senesinde Washington’daki Türk Konsolosluğu’nda Ahmet Nazif Zorlu’nun tüm itirazlarına rağmen evlenmişti. 2010 senesinde ise oğulları Ali ve 2015 senesinde da Ömer doğmuştu. 

Babasının itirazlarına rağmen evlenen Şule Zorlu holding hisselerini babasına devretmiş ve Zorlu’dan ayrılmıştı. 

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’da bu evlilik sonrası kızı Şule ile 2 yıl boyunca konuşmamıştı. Ahmet Nazif Zorlu İlk torunu dünyaya gözlerini açtığinde ise kızıyla barışmıştı. 

Fairleigh Dickinson Üniversitesi ve Pepperdine University mezunu olan Şule Zorlu bu boşanma ile magazin gündeminin manşetlerine taşındı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün