Kamu ve Özel İş İlanları

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin çeşitli birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin alakalı maddelerine göre aşağıda gösterilen kadrolara öğretim elemanları alımı yapılacaktır.

Başvuru Yapacak Adayların;

  • Başvuru Formu (Dilekçe) (persdb.sdu.edu.tr) adresi DOKÜMAN ARŞİVİ bölümünde Kullanılan Formlar (Akademik)’da bulunan Başvuru Formu doldurulacaktır.
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • Erkek adaylar için askerlik durumlarını gösteren belge
  • Diploma, geçici mezuniyet belgesi ve ilanın özel şartlar bölümünde istenen belgelerin ve öğrenci belgelerinin onaylı sureti (Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren onaylı belge)
  • Lisans Transkripti (onaylı) (4’lük ve 5’lik not sisteminin 100’lük not sistemine dönüştürülmesinde YÖK’nca tespit edilen dönüşüm tablosu esas alımı yapılacaktır.)
  • ALES belgesi (ÖSYM’nin web sayfasından alınan tarih ve şifresini bulunan orijinal belge) Sonuçların bilgisi verildiğı tarihten bu yana beş yıl geçerlidir.

Yukarıda yazan maddelere sahip olmaları gerekir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün