Biyografi

Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı

Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgasında yanan Batuhan oldu! İzleyicilerin tepkisi büyük TV8 Acun Medya boykot çağrısı

TV8’in bi hayli beğeni alan yarışma programı Survivor 2021’de şok gelişmeler yaşandı. Aleyna, Batuhan ve Ayşe potasında elenen isim Batuhan oldu. Batuhan’ın ada konseyindeki davranışları ve bunun yanı sıra giderken hiç konuşma yapmaması seyircilere şaşkına çevirirken kumpas iddiaları da gündeme geldi. Batuhan’ın elenmesine sosyal platformdan gelen tepkiler de son derece sertti. Özellikle Batuhan fanları TV8 ve Acun Medya boykot çağrısı yapmaya başladı.

Sen Çal Kapımı Otel Müdürü Deniz Hanım Kimdir? Ayşe Akın Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Sen Çal Kapımı Otel Müdürü Deniz Hanım Kimdir? Ayşe Akın Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

survivor-2021-aleyna-ayse-kavgasinda

BU ELEMEYİ HİÇ KİMSE BEKLEMİYORDU

Survivor 2021 yarışmasının en öne çıkan isimlerinden olan Batuhan bu akşam oy sonuçları ışığında adaya veda eden yarışmacı oldu. Ayşe ve Aleyna ile girdiği potadan çıkamayan Batuhan sosyal platformnın da gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Batuhan’ın elenmesine tepki gösterirken Acun Ilıcalı eleştiri oklarının hedefindeydi. Özellikle geçtiğimiz hafta gündeme gelen Aleyna ve Ayşe kavgası, ailelerin olaveyahil olması ile birlikte ortaya mağduriyetlerin çıktığını düşünen seyirciler Batuhan’ın hakkının yendiğini inanıyor.

BATUHAN ADADAN KÜS MÜ AYRILDI?

Survivor 2021 seyircilerinin diğer bir iddiası ise Batuhan’ın adadan küs ve kırgın ayrıldığı yönünde oldu. Özellikle eleme sırasında Batuhan ve Acun Ilıcalı içinde herhangi bir konuşma geçmemesi seyircileri bu düşünceye yöneltirken diğer yarışmacılara yapılan konuşma Batuhan’a yapılmadı. Ayrıca Batuhan’da ismi bilgisi verildiktan sonra hiçbir tepki vermedi. İzleyiciler önceden adı yazıldığında Kıyamet koparan Batuhan’ın bu kez tepki vermemesinin garip olduğunu dile getiriyor.

survivor-2021-aleyna-ayse-kavgasinda-yanan-batuhan-oldu-seyircilerin-tepkisi-buyuk

TV8 VE ACUN MEDYA İÇİN BOYKOT ÇAĞRISI

Survivor 2021 müsabakasında bir çok olayda şaibe olduğunu düşünen seyirciler ise sosyal platformdan boykot çağrısı yapmaya başladı. Özellikle Acun Ilıcalı’nın Aleyna’nın annesinin dile getirdiklerini konseyde dile getirmesi ile birlikte Aleyna’ya oy yağdığını düşünen seyirciler, bu durumun hem Batuhan’a hem de diğer yarışmacılara haksızlık olduğunu savunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün