Biyografi

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe’nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi…

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe’nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi…, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe’nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe’nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe’nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi…

Survivor 2021 yarışmacıları Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun aileleri içinde yaşanan kavga gündeme bomba gibi düştü. Son günlerde sosyal platformyı çalkalayan olay aslında aile buluşması ödülü ile birlikte başladı. Aile buluşması ödülünde Aleyna Kalaycıoğlu annesi ve kız kardeşini görme fırsatı yakalamıştı. Lakin bu görüşme öncesinde Ayşe’nin Aleyna’nın ailesinin iki kişi olarak gelmesinin haksızlık olduğunu dile getirdiği iddia edilmişti. Bu sözler üzerine aileler içinde da kara kedi girerken söylenen bilgiye göre aileler bir arada olduğu sırada Ayşe Yüksel’in Ailesi Aleyna Kalaycıoğlu’nun engelli kız kardeşi için ağza alınmayacak sözler dile getirdi.

Survivor 2021 müsabakasında Aleyna Kalaycı oğlunun kız kardeşi Cansu’nun engelli olduğu en baştan bu yana bilinmektedu. Geçen günlerde yapılan bir aile buluşması ödülü sırasında Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu Cansu ile birlikte Dominik Cumhuriyeti’ne gitmişti. Dominik Cumhuriyeti’nden Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımla herkesi hayrete düşürdü. Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platform hesabından ”Evlatlarım benim kırmızı çizgim… Günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen fazla çirkin söylemlerde bulunan Ayşe’nin anne ve babasını esefle kınıyorum” şeklinde bir paylaşım yaptı.

İKİ AİLE ARASINDA BÜYÜK KRİZ BAŞLADI

Zuhal Kalaycı oğlunun Twitter hesabından yaptığı bu paylaşım ardından iki aile içinde adeta büyük bir kaos başladı. Ayşe’nin anne ve babasının adada Cansu için şok sözler dile getirdiği hatta hakarete varan ifadeler kullandığı iddia edildi. Zuhal Kalaycıoğlu yaptığı bilgilendirmede bu hususta şahitleri olduğunu söylerken Ayşe’nin Ailesi ise sosyal platform hesaplarımdan bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

survivor-2021-aleyna-ve-aysenin-ailesi-kavgasi-sok-gercekler

ZUHAL KALAYCIOĞLU TWİTTER’DA TOPA TUTTU

Lakin bu açıklamalar Aleyna’nın annesini tatmin etmemiş olacak ki Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platform hesabından yeni açıklamalar yapmaya sürdü. Kısa zaman zarfında yeni bir tweet daha atan Zuhal Kalaycıoğlu, “İnsanlar istedikleri gibi konuşacak. Ben söylemlerimi kelimelerine eklediğimde yalancı ve iftiracı bulunacağım. Şahitlerimle birlikte yargı karşısında konuşmaya hazırım” dedi.

AYŞE’NİN AİLESİ İDDİALARI YALANLADI

Zuhal Kalaycıoğlu aracılığıyla atılan tweetler ardından Ayşe Yüksel’in Ablası da bir açıklama yaptı. Anne ve babasının Twitter hesabı veya sosyal platform kullanmadığını söyleyen Ayşe’nin ablası kesinlikle böyle ithamlarda bulunacak bir aile olmadıklarını söylenenlerin yalan olduğunu açıkladı.

survivor-2021-aleyna-ve-aysenin-ailesi-kavgasi

Aleyna Kalaycıoğlu'nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet'i attı, bu sözlerden sonra devam edemez

Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez

ACUN ILICALI ADA KONSEYİNDE İSYAN ETTİ

Sosyal medya aracında bu iddialarını bi hayli hızlı biçimde yayılmasının ardından iki tarafın fanları da işin içine girince olay tam bir kaosa dönüştü. Sosyal medya kullanıcıları Acun Medya ekibine yaşananları açıklamaları hususunda baskı yapmaya başlayınca Acun Ilıcalı Ada konseyinde isyan etti. Survivor 2021 de dün akşam yapılan ada konseyinde 2 yarışmacıyı da uyaran Acun Ilıcalı, Özellikle Aleyna Kalaycı oğluna sert çıktı. Acun Ilıcalı, “Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açık söylemek gerekirse burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş.” dedi.

ALEYNA’NIN YARIŞMADAN AYRILMASI KESİN GİBİ GÖRÜNÜYOR

Acun Ilıcalı’nın ada konseyindeki sert kelimeleri ardından Zuhal Kalaycıoğlu bugün bir açıklama daha yaptı. Yaşananlardan dolayı Acun ılıcalı’yı suçlayan Zuhal Kalaycıoğlu, Aleyna’ya haksızlık edildiğini iddia etti. Acun Ilıcalı Ada konseyinde yarışmadan ayrılıp ayrılmama kararını Aleyna’ya bırakmıştı. Zuhal Kalaycı oğlunun bedduaya varan bu kelimeleri ardından Aleyna’nın yarışmada kalması zor gibi görünmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün