Biyografi

Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal medya ayağa kalktı

Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal platform ayağa kalktı

Survivor 2021’de şampiyonluk yarışı daha da sert geçmeye başladı. Özellikle yarışmanın iddialı isimlerinden Ayşe gizli planını devreye soktu. Özellikle son dokunulmazlık oyununu kazanmasından sonra özgüveni patlayan Ayşe ada konseyinde dile getirdikleri ile sosyal platformyı ayağa kaldırdı. Ayşe’nin Ada konseyinde dile getirdikleri bir çok aktif üyenin özellikle oy kaybettirmek için tepkisine neden olmaktadırken Ayşe’yi destekleyen sosyal platform kullanıcıları da oldu.

Survivor 2021’de dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu neticesinde kazanan yarışmacı Ayşe oldu ve Survivor tarihinde ilk defa bir kadın yarışmacı bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununda bi hayli hırslı olan Ayşe ada konseyine geldiğinde ise adeta bombaları peş peşe patlattı. Kendisi ile çok dalga geçildiğini söyleyen Ayşe adada zor zamanlar geçirdiğini dile getirerek özellikle dün akşam eleme adayı olarak dile getirdiği yarışmacıya adeta Ateş püskürdü.

survivor-2021-ayse-icindeki-kini-kustu

AYŞE VE POYRAZ’DAN YENİ PLAN MI?

Ayşe’nin ada konseyinde yaptığı açıklamalar ardından sosyal platformda ayağa kalktı. Özellikle İsmail Balaban’ın eleme adayı olmasının ardından Ayşe’nin böyle açıklamalar yapması sosyal platform kullanıcıları aracılığıyla İsmail’i kötü göstermek olarak yorumlandı. Bugüne kadar yaptıkları planlarla bir çok yarışmacının adadan elenmesine neden olan bunlar içinde Merve Aydın Steven gibi isimlerin de olduğu Poyraz ve Ayşe soluk gelmeyecek kullanıcılarından büyük tepki gördü. Birçok sosyal platform kullanıcısı Ayşe’nin açıklamaları ardından İsmail Balaban’a gönderdikleri oyların ekran fotoğraflarıni Twitter’da paylaşımı yaptı.

survivor-2021-ayse-icindeki-kini-kustu-gizli-planini

ŞİMDİ DE HEDEFTE İSMAİL BALABAN VAR

Geçen hafta veda eden yarışmacı Batuhan olmuş Poyraz açıklamaları ile konseye damga vurmuştu. Ayşe ve Poyraz’ın kuvvetli rakipleri elemek üzerine bir strateji kurduğu ve şimdi de hedeflerinde İsmail Balaban olduğu konuşulmakta. Ayşe’nin konseyde Poyraz’la iş birliği yaparak İsmail ile alakalı iddiaları gündeme getirdiği sosyal platformda çok konuşulan konuları içinde yer alırken özellikle halkın gözünde İsmail’i kötü göstermeye çalıştıkları ve oy kaybettirmek istedikleri düşünülüyor. Ayşe’nin 2 ay boyunca bilave edip bugün konseyde böyle bir açıklama Yapması da şüpheleri daha da arttırıyor. Ada konseyinde gerçekleştirdiği konuşmada çağrının Survivor 2021 müsabakasında olduğu zamanlarda böyle şeyler meydana geldiğinı söyleyen Ayşe önceden kendi takımından da kiloları ile alakalı eleştiri almış fakat hiçbir biçimde konuşmamıştı.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün