Biyografi

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?

Ekranların bi hayli beğeni alan yarışması Survivor yeni sezonda da nefes kesmeye sürdürmekte. Peki, Survivor 2021 yarışma kadrosunda bulunanki isimler ne kadar kazanıyor? Survivor Ünlüler takımındaki isimler haftalık ne kadar para alıyor? Survivor Gönüllüler takımındaki yarışmacılar para alıyor mu? İşte detaylar…

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?

TV8’in amiral gemisi Survivor Gönüllüler-Ünlüler yarışması yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Bir ekran klasiği durumuna gelen yarışma haftanın beş günü yayınlanıyor. Rekabetin üst düzeyde meydana geldiği Survivor’ın çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştiriliyor. Son senelerda ünlüler ve gönüller takımı formatında ilerleyen Survivor, yarışmacılarına şöhretin kapılarını da aralıyor. Her yıl binlerce birinin başvuruda olduğu yarışmaya en başarılı isimler dahil oluyor. Survivor Ünlüler takımındaki isimler ise haftalık ücret karşılığında yarışmaya katılıyor. 2021 Survivor kadrosunda bulunan en yüksek ücreti alan isim Öykü Çelik oldu. Survivor’da olduğu süre boyunca haftada 12 bin lira ücret aldı.

Hemen arkasından ise 10 bin TL ücret alarak Batuhan Karacakaya geldi. Issız Adam filmiyle adından söz ettiren ve Survivor’ın en iddialı yarışmacısı olarak gösterilen Cemal Hünal ise 7 bin lira alıyordu. Barış Özbek’in 8 bin lira aldığı bilgisi verildi. Meryem Kasap, Melis Sezer, Çağrı Atakan ise 5 bin lira ücret alıyor. İsmail Balaban’ın 7 bin lira aldığı öğrenilirken, Merve Aydın ise 7 bin 500 lira kazanıyor. Sosyal medya fenomeni Hayrettin ise 7 bin lira aldığını açıklamıştı. Survivor Gönüllüler takımındaki yarışmacıların ücret almadığı iddiaları ise gerçeği yansıtmıyor. Bizzat Acun Ilıcalı aracılığıyla yarışmacılara hayat standartlarına uygun biçimde ücret ödendiği bilgisi verildi. Lakin, gönüllüler takımındaki yarışmacıların fiyatlarınin 5 bin lirayı aşmadığı düşünülüyor. Haftalık ödenen ücretler yarışmada kaldıkları süreyi kapsıyor. Ödül oyunlarında kazanılan armağanler ise yarışmacıların hesaplarına yatırılıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu