Biyografi

Survivor 27 Nisan kim elendi? Exxen SMS sonuçları Survivor bu akşam veda eden isim belli oldu!

Survivor 27 Nisan kim elendi? Exxen SMS sonuçları Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi!, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 27 Nisan kim elendi? Exxen SMS sonuçları Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 27 Nisan kim elendi? Exxen SMS sonuçları Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 27 Nisan kim elendi? Exxen SMS sonuçları Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi!

Yayına girdiği her akşam reyting rekorları kıran Survivor bu akşam sürpriz bir eleme gerçekleşiyor. Yayına girdiği salı akşamları eleme günü olan Survivor veda eden isim kim oldu?

Survivor 27 Nisan kim elendi? İlayda Şeker mi? Aleyna Çalışkan mı?

Survivor 2021’de bu hafta eleme potasına giren iki isim olmuştu! Survivor 27 Nisan 2021 tarihinde İlayda Şeker ve Aleyna Çalışkan içinde kıyasıya rekabet vardı! Survivor ilayda şeker mi Aleyna Çalışkan mı elendi? Survivor veda eden ismi siz değerli okurlarımıza açıklıyoruz! 27 Nisan 2021 Salı günü Exxen SMS sıralamasıyla birlikte veda eden isim saatler önce sizlerle!

27 Nisan 2021 Survivor İlayda Şeker elendi!

Survivor 2021’de bu hafta veda eden isim İlayda Şeker oldu! İlayda Şeker, Survivor programına veda ederek takipçilerini üzdü! 27 Nisan 2021 veda eden isim İlayda oldu!

İlayda veda etti!

Son haftalarda performansı en fazla artıran, Aleyna ve Ayşe bile yenen İlayda vedası takipçilerini üzdü! Kısa sürede Survivor en bi hayli beğeni alan ismi olan ve buraya kadar gelmesi bile mucize gösterilen Survivor 27 Nisan 2021 Exxen SMS sonuçlarına göre yarışmaya veda etti!

Survivor bu hafta veda eden isim Aleyna herkesi üzdü. Kimsenin çeyrek finale kadar gelemeyeceğini ve son 13’e kalmasına ihtimal vermeyen İlayda hayranları üzülse de Surivor tarihine ismini yazdırdı. 

27 Nisan Eleme konseyinde olay!

Survivor elem konseyi bu akşam TV8’de yayınlanıyor. Batuhan ve Melis krizinin yaşanacağı Survivor’da bir şokta Dora ve İsmail Balaban içinde kavga şok edecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün