Bilgi

Survivor acil durum konseyi! 22 Nisan Survivor kim diskalifiye oldu?

Survivor acil durum konseyi! 22 Nisan Survivor kim diskalifiye oldu?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor acil durum konseyi! 22 Nisan Survivor kim diskalifiye oldu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor acil durum konseyi! 22 Nisan Survivor kim diskalifiye oldu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor acil durum konseyi! 22 Nisan Survivor kim diskalifiye oldu?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye sürdürmekte. 22 Nisan Perşembe akşamı 75. bölümüyle ekranlara gelecek Survivor’da acil durum konseyi toplanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımlarını toplayan Ilıcalı, bir yarışmacının yaşadığı sakatlık sebebiyle devam edemeyeceğini söyleyecek. Bunun üzerine seyirciler de Survivor 2021’de yeni bir diskalifiye mi yaşanacak? araştırmaya başladı. Yarışmanın takipçileri, Survivor’da kim diskalifiye oluyor, acil durum konseyi neden toplandı? sorusunu yöneltiyor. Açıklamalar haberimizin detay kısmında…

Survivor kim diskalifiye oluyor?

Ekranların en fazla izlenen yarışmalarından birisi olan Survivor’da salı akşamı veda eden isim bilgisi verildi. Yapılan SMS oymalaması sonucu adaya veda eden gönüllüler takımından Reşat oldu. Normalde perşembe akşamı keyifli anlara sahne olan yarışmada acil durum konseyi toplanacak. Perşembe günü 75. yeni bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan yarışmanın fragmanı araştırma konusu oldu.

Survivor 22 Nisan akşamı acil durum konseyi toplanıyor. Acun Ilıcalı ise, ”Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor’dan ayrılmak zorunda.” ifadelerine yer verdi. Açıklamanın ardından hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yarışmacılar göz yaşlarına hakim olamadı. Lakin yarışmaya elveda diyecek isim perşembe akşamı ekranda yayınlanacak bölümde netlik kazanacak. Sosyal medya aracında elenecek isim ile ilgili iki tahmin yapıldı.

Survivor seyircilerinin bazıları Survivor’a elveda diyecek ismin, geçtiğimiz haftalarda parkurdaki engele çarpan Merve Aydın olduğunu düşündü. Çünkü burnunda parçalı kırık olan Merve, bir süredir hastanede tedavi görüyor. Geçen günlerde Merve’nin sağlık durumu ile ilgili konuşan Ilıcalı, nasıl tedavi edileceğinin iyi gittiğini fakat son kararı ada doktoru Metin Kuş’un vereceğini dile getirdi. Hatta Merve ile alakalı Metin Bey’in İstanbul ile görüştüğünü durmunun netlik kazanacağını açıklamıştı.

Survivor seyircilerinin bir kısmı da diskalifiye olacak yarışmacının ünlüler takımında Çağrı olduğunu düşündü. Çünkü birkaç haftadır sakatlığı sebebiyle parkura çıkmayan ve benchte oturan Çağrı’nın iyileşmesiyle alakalı bir umudun olmadığı ortaya çıkacak. Zaten Aleyna’nın da bundan dolayı tanıtımda o kadar ağladığını iddia ettiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün