Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile ilgili sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile alakalı sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile alakalı sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile alakalı sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu ile alakalı sır şok etti! Meğer trafik kazası değilmiş

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu günlerdir sosyal platformyı sallıyordu. Bir çok internet sitesinde Cansu Kalaycıoğlu engeli ile alakalı yazılan trafik kazası söylentileri annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platformdan yanıt verdi!

Cansu Kalaycıoğlu ne oldu?

Acun Ilıcalı aile ödülünde ekranlara getirdiği ve tüm Türkiye’nin çok sevdiği Cansu Kalaycıoğlu ile alakalı sırrı annesi Zuhal Kalaycıoğlu anlattı. Bir çok haber sitesinde “Geçirdiği trafik kazası sebebiyle engelli kaldı” haberlerine anne Zuhal Kalaycıoğlu Twitter adresinden yanıt verdi!

Cansu Kalaycıoğlu doktor kurbanı!

Aleyna Kalaycıoğlu ve Cansu Kalaycıoğlu annesi Zuhal Kalaycıoğlu “Cansu’nun sosyal platformda trafik kazası geçirdi haberleri asılsızdır… Sağlıklı bir birey iken…2013 senesinde 13 yaşında özel bir hastanede doktorların yanlış teşhis ve nasıl tedavi edileceği sonucu engelli kalmıştır.” açıklaması yaptı.

Cansu Kalaycıoğlu çok sevildi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 başrol birden ayrıldı! Hayranları şokta!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 başrol birden ayrıldı! Hayranları şokta!

Acun Ilıcalı’nın ödülü kaybetse de Aleyna Kalaycıoğlu’na verdiği ödül de çok sevildi. Aleyna sevincini Acun’la paylaşırken Cansu Kalaycıoğlu herkes aracılığıyla seviliyor. Cansu Kalaycıoğlu başına nerede hangi hastane de bu olay geldi araştırılıyor.

Cansu Kalaycıoğlu dava süreci sürdürmekte!

Haber sitelerinde trafik kazası geçirdiği haberlerin yalanlanması ardından “Özel bir hastanede doktorların yanlış taşhiş ve nasıl tedavi edileceği sonucu 70 dakika kalbi duran, konuşarak, görerek gittiği hastaneden 0 engelli olarak çıkan Cansu Kalaycıoğlu için ailesi dava sürecinin sürdüğini açıkladı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker