Biyografi

Survivor Batuhan Aleyna aşkı ortaya çıktı! Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan arasında neler oluyor?

Survivor Batuhan Aleyna aşkı yaşandı! Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan içinde neler oluyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor Batuhan Aleyna aşkı yaşandı! Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan içinde neler oluyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor Batuhan Aleyna aşkı yaşandı! Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan içinde neler oluyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor Batuhan Aleyna aşkı yaşandı! Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan içinde neler oluyor?

Survivor Batuhan ve Aleyna aşkı yaşandı! İzleyenler Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan içinde neler oluyor? her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 senesinde da bomba gibi sürdürmekte. Ünlüler ve gönüllüler içindeki mücadelenin tüm hızıyla sürdüği Survivor’da bomba bir iddia ortaya atıldı.

Birleşme partisinde konuşmaları ve birlikte vakit geçirmeleri dikkat çeken Batuhan ve Aleyna içindeki yakınlaşma; Melis ile Batuhan’ın içindeki gerginlikle açığa çıktı. Birleşme partisinde Batuhan ve Aleyna’nın baş başa konuşmaları günlerce konuşulmuş bunun ardından eski yarışmacı Barış Özbek, gönüllüler takımındaki Aleyna Kalaycıoğlu’nun Batuhan’dan hoşlandığını iddia etmişti. Bunun üzerine seyredenler ikilinin hal ve tavırlarına daha da dikkat etmeye başladı. 

Survivor 29 Nisan akşamı yayına giren Survivor yeni bölümde; bir kez daha Aleyna-Batuhan konusu gündeme geldi. Gönüllüler adasında bu konu konuşulurken; Ayşe’nin röportajı sırasında Batuhan’ın kibar biri olduğunu fakat Aleyna’ya karşı daha da nazik olduğunu dile getirdi. Hatta ikilinin birleşme partisinde sarıldığı anı bile yakaladığını kelimelerine ekledi. 

Ardından adada Dora da ikilinin bakışmalarını yakaladığını ve önceki gün yaşanan seramonideki olaydan bahsetti. Murat Ceylan, ödül oyunundaki ödülü açmak için Aleyna’ya söz verdiği için onu Batuhan’ın yanına çağırdı. Bu arada Batuhan’a “Bir günlük sizin takıma dahil oldum” şakasi yapan Aleyna’ya, Karacakaya, “Bir bak bakalım burdan karşıya” dedi. Aleyna da o sırada ardaşlarına “Çok güzel görünüyorsunuz” diye iltifat etti. O arada ikilinin tavırlarını yakalayan Dora ile Steven’da “Şımardılar, hallerine bak” dediler.

Aleyna, bu konuyla alakalı tanışıp sohbet ettiklerini fakat dostlarının neden bu kadar üstüne geldiğini anlamadığını dile getirdi. Lakin Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ile gerçekleştirdiği sohbette, Çalışkan’ın “Bunlar çok güzel duygular, Batuhan sana hep güzel bakıyordu zaten” gibi şeyler söylemesi aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

Batuhan’ın da bu uğurda takım arkadaşı Melis ile tartışması kafaları daha da karıştırdı. Survivor Batuhan-Aleyna ilişkisinin nasıl ilerleyeceğini izleyip göreceğiz.

Survivor Batuhan Karacakaya kimdir?

5 Şubat 1997’de İstanbul’da doğmuştur. Türk oyuncu olan Batuhan Karacakaya, Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 senelerında “Bülent Ziyagil” rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde “Mert” karakterini oynadı ve bir çok filmde rol aldı, Diriliş Ertuğrul dizisinde “Dündar” rolünü canlandırdı. Survivor 2021’e yarışmacı olarak katıldı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kim?

Gönüllüler takımında yarışan Aleyna kendini şöyle anlattı: 1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle yaşamım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün