Bilgi

Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak? 20 Nisan 2021 İsmail eleniyor mu

Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak? 20 Nisan 2021 İsmail eleniyor mu, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak? 20 Nisan 2021 İsmail eleniyor mu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak? 20 Nisan 2021 İsmail eleniyor mu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak? 20 Nisan 2021 İsmail eleniyor mu

Survivor tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye sürdürmekte. Ünlüler ve gönülüler içinde mücadelenin bitmediği yarışmada zaman ilerledikçe gerginlikler de artıyor.  Survivor 74. yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın açıklaması seyredenleri meraklandırdı. Bunun ardından da sorular da art arda gelmeye başladı. Peki Survivor İsmail Balaban eleniyor mu, ne oldu?

Dün Survivor 2021’in en büyük ödülünün verildiği gecede kazanan gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlık oyunlarının ardından salı akşamı da eleme konseyi gerçekleştirecek iki takım içinden bir isim adaya elveda diyecek. 74. yeni bölüm fragmanında ise Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde söylediği sözler dikkat çekti.

İsmail Balaban ile ilgili açıklama yapan Ilıcalı, ”Önemi bir konuya girmem gerekiyor ve bu konu İsmail Balaban ile alakalı. Açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi derecede zorladı.” ifadelerine yer verdi. Lakin İsmail Balaban’a ne olduğu ve açıklamanın konusu ise salı akşamı ekranda yayınlanacak bölümde netlik kazanacak.

Survivor Ekstra’da ise konuyla alakalı birkaç tahmin yapıldı. Ekstra yorumcularından Hakan Hatipoğlu, İsmail’in de yiyecek hususunda bir kural ihlali yaptığını düşünürken; Semih ve Sema ise daha bir bir şey olduğunu belki de iletişim ödülünde yaşanan bir durum olduğu söylendi.

20 Nisan Survivor İsmail Balaban diskalifiye mi olacak?

Böyle bir durum çok olabilecek görünmüyor. Lakin bu sezon Survivor’da özellikle yemek hususunda bir çok ihlal meydana geldiği için Acun Ilıcalı, haliyle sinirlendi. Bu nedenle de İsmail’e kızdı. Tahminlerimize göre yemek hususunda bir fırsatı değerlendiren İsmail, diğer dostları gibi ödül oyunlarından men cezası alacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün