Biyografi

Survivor kim aday oldu? 1 Mayıs Survivor eleme adayı kim yazıldı?

Survivor kim aday oldu? 1 Mayıs Survivor eleme adayı kim yazıldı?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor kim aday oldu? 1 Mayıs Survivor eleme adayı kim yazıldı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor kim aday oldu? 1 Mayıs Survivor eleme adayı kim yazıldı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor kim aday oldu? 1 Mayıs Survivor eleme adayı kim yazıldı?

Survivor kim aday oldu? Son dakika Survivor eleme adayı kim oldu? 1 Mayıs ve 2 Mayıs 2021 tarihlerinde oynanan Dokunulmazlık oyunları sonrası Survivor ünlülerde ilk aday belirlendi!

Survivor 2021’de kim aday oldu?

Survivor 2021’de aday belirlendi! Dokunulmazlık oyununu kazanan taraf Gönüllüler oldu ve Ünlüler konseyi yapıldı. Ünlüler konseyinde sürpriz bir isim elenme adayı oldu!

Survivor Ünlüler elenme adayı Dora oldu!

Survivor 2021’de elenme adayı Dora oldu! Ünlüler seçtiği eleme adayı Dora oldu!

2 Mayıs 2021 Survivor fragmanı neden yok?

Survivor 2 Mayıs 2021 fragmanı halen çıkmadı! Acun Ilıcalı sahibi olduğu TV8 Survivor 2 Mayıs fragmanı az sonra dese de bölümün halen çekilmediği yaşandı.

Acun Ilıcalı sosyal platform adresinden şu an çekilen oyunu paylaşımı yaptı ve Survivor 2 Mayıs 2021 fragman halen gelmedi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün