Bilgi

Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belli oldu!

Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belirlendi!, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belirlendi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belirlendi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor SMS sonuçları Panaroma programında ifşa oldu! 3. eleme adayına gerek yok elenen isim belirlendi!

Survivor’da sürpriz eleme haftalarına girildi! fakat Survivor’da panaroma programında söylenmeyen SMS sonuçları ifşa oldu! Acun Ilıcalı sürekli olarak olarak en yüksek SMS dese de bu hafta Survivor 2021 veda eden isim de SMS sonuçları da sızdı!

Damla Can ifşa etti!

Survivor 2021’de son 2 SMS sonucu 1. belirlendi. Survivor Parorama programında Damla Can sürpriz potaların SMS 1.’sini açıkladı!

Geçen hafta Aleyna Steven ve Ayşe potasında elenen isim Steven olmuş ve SMS sonuçları açıklanmamıştı. Bu hafta ise daha büyük bir sms gelmiş Ayşe, Batuhan ve Aleyna potasında elenen isim Batuhan olmuştu. İşte tam bu anda Damla Can Survivor sms sonuçlarını açıkladı!

SMS 1. Ayşe oldu!

Survivor panaroma canlı yayında Damla Can, son 2 sms’de Ayşe’nin 1. olduğunu açıkladı. Daha önce Batuhan’ın eleneceğini de ifade eden panaroma yorumcuları istemeden bu hafta elenen ismi de açıkladı!

Survivor Steven, Aleyna Ayşe SMS sonuçları!

1- Ayşe

2- Aleyna

3- Steven

Ayşe, Batuhan ve Aleyna SMS sonuçları!

1- Ayşe

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

Baht Oyunu Pırıl Kim? Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Instagram Hesabı Ne?

2- Aleyna

3- Batuhan

Bu hafta elenen isim belirlendi! 3. adaya gerek yok!

Survivor’da 14 Haziran ve 15 Haziran tarihlerinde elenme adayları ilk gün Dora, ikinci gün ise Aleyna olmuştu. Bugün oynanacak ve 3. adayın geleceği Survivor elemelerinde kim gelirse gelsin elenen isim değişmiyor!

Dora bu hafta elendi!

Survivor 16 Haziran 2021 tarihinde 3. adayın gelmesinin hiç bir önemi yok. Sızdırılan SMS sonuçlarına göre Dora’nın Aleyna eleme ihtimali olmazken, ismail, Poyraz ve Berkay geçme şansı yer almıyor. Bu nedenle Survivor 2021’de veda eden isim Dora olacak!

Dora’nın elenmesinin ardından Berkay’ın elenmesi hemen ardından final 4’lüsü İsmail, Ayşe, Aleyna ve Poyraz ile Survivor yarı finali ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün