Biyografi

Survivor’da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz’ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı

Survivor’da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz’ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor’da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz’ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor’da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz’ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor’da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz’ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı

Survivor’da dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe Yüksel Ada konseyinde adeta kırmızı takımlar İsmail Balaban’a Ateş püskürdü. Survivor’da olaylar durulmak bilmezken özellikle son konseyde yaşananlar sosyal platformda seyircileri ikiye böldü. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe, İsmail Balaban’ın ismini eleme adayı olarak söylerken kendisine fiziksel anlamda eleştiride bulunmasını bahane gösterdi. İsmail Balaban ise Ayşe’nin bu kelimeleri karşısında geri adım atmayınca ada konseyi bir anda karıştı.

survivorda-buyuk-algi-operasyonu-ayse-ve-poyrazin-oyununu-halk-yemedi

AYŞE’NİN İTHAMLARI İSMAİL’İ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstüne aldığı Survivor 2021 müsabakasında ağır ağır finale doğru gidilirken özellikle her ada konseyi daha bir olaylı geçmeye başladı. Yarışmacılar içinde yaşanan tartışmalarda son günlere damga vuruyor. Survivor’da 16 Haziran dokunulmazlık oyununu mavi takımdan Ayşe Yüksel kazandı. Ada konseyinde eleme adayı olarak İsmail Balaban’ın ismini söyleyen Ayşe Öyle ithamlarda bulundu ki herkesin ağzı açık kaldı. Sosyal medya aracında ise Ayşe’nin Show yaptığı yakın arkadaşa Dora’yı potadan kurtarmak için İsmail’i Hedef gösterdiği konuşulmakta.

survivorda-buyuk-algi-operasyonu-ayse-ve-poyrazin-oyununu-halk-yemedi-oylama-bekledikleri-gibi-o

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI AYŞE LİNÇ ETTİ

Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Özellikle ağır ağır sona gelinen yarışmada böyle ithamlarla gündeme gelen Ayşe Yüksel İsmail Balaban fanlarının tepkisini çekti. Dokunulmazlığı kazandıktan sonra Ayşe’nin böyle bir açıklama yapılıp yapması ve özellikle oylama açıkken konuşması seyircileri sinirlendirdi. Ayşe’nin İsmail Balaban için yaptığı eleştirileri Poyraz’la planladığı düşünülüyor ve konuşulmakta. İsmail Balaban da Ayşe’ye bunları söylemek için neden ada konseyini beklediğini sordu. İsmail Balaban’ın da sorusu ardından Ayşe yanıt veremezken Özellikle sosyal platformda İsmail’in oylarını düşürmek için Ayşe ve Poyraz içinde plan yapıldığı söyleniyor.

ÇAĞRI VE İSMAİL’İN DALGA GEÇTİĞİNİ İDDİA ETTİ

Survivor 2021 16 Haziran bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe yarışmanın ilk dönemlerinde hastalığından dolayı kilo aldığını ve İsmail ile Çağrı’nın fazla kiloları sebebiyle kendisiyle dalga geçtiğini iddia etti. Defalarca 2 yarışmacıyı uyardığını söyleyen Ayşe özellikle son dokunulmazlık oyunu sırasında da aynı olayın meydana geldiğinı öne sürdü. İsmail ise Ayşe’nin bu kelimeleri karşısında şaşırırken Ayşe ile dalga geçmek gibi bir amacı olmadığını ve bunun özellikle Ada konseyinde söylendiğini kelimelerine ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün