Biyografi

Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan ya da Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!

Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayına giren Survivor 2021 müsabakasında her hafta şok elemeler yaşanıyor. Bu hafta da kırmızı ve mavi takım içinde kıyasıya geçen yarışın neticesinde her iki takım da bir dokunulmazlık oyunu kaybetmişti. Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan, mavi takımdan ise Dora eleme adayı olmuştu. Şimdi seyirciler büyük bir heyecanla bu hafta kimin gideceğini merak ederken Survivor’da 1 Haziran 2021 elemesi ifşa oldu. Aleyna veya Dora değil adaya veda eden isim çok sürpriz bir kişi olacak.

Mert Öcal elemeyi ifşa etti

Peaky Blinders Final Sezonu Ne Zaman Başlıyor? Çekimler Tamamlandı!

Peaky Blinders Final Sezonu Ne Zaman Başlıyor? Çekimler Tamamlandı!

Survivor 2021 yarışması bu sene ifşalarla gündeme gelmeye sürdürmekte. Neredeyse her hafta seyirciler elenen yarışmacıyı programı izlemeye gerek kalmadan erkenden öğreniyor. Bu hafta da benzer bir gelişme yaşandı ve Survivor Panorama sunucularından Mert Öcal canlı yayın sırasında elenecek yarışmacıyı ağzından kaçırdı. Peki Survivor 2021 1 Haziran Salı günü kim elenecek?

Ne Aleyna ne Dora giden yarışmacı şok bir isim

Survivor Panorama yarışmasının yorumcularından olan ve eski Survivor yarışmacısı Mert Öcal bu sene yaptığı açıklamalarla adeta yarışmanın nabzını tutuyor. Özellikle eleme tahminleri bir bir tutan Mert Öcal, gelen tepkiler üzerine her ne kadar isim söylemek istemese de programda dostlarının yaptığı ısrarlar üzerine isim vermek zorunda kaldı. Peki Mert Öcal’ın Survivor 1 Haziran 2021 SMS sıralaması ne?

En formda yarışmacı elveda diyecek

Survivor Panorama canlı yayınında SMS sıralaması tahmini yapan Mert Öcal bu hafta Steven’in gideceğini düşündüğünü açıkladı. Aleyna Çalışkan’ın 9 potodan çıktığını hatırlatan Mert Öcal, yalnızca ekran başında seyredenleri değil ekip dostlarına da bir hayli şaşırttı. Survivor 2021 Mavi takımında yarışan Steven, SMS oylamasında önceden birincilik ve ikincilik almıştı. Lakin özellikle İsmail Balaban ile yaptığı tartışmalarda itici olduğu söylenen Steven sosyal platformdan da sürekli olarak tepki görüyor. Bu hafta da benzer tartışmaların yaşanmış olması dolayısı ile Mert Öcal’ın haklı olabileceği yarışmadan elenen ismin Steven bulunacağı düşünülüyor.

Survivor 2021 SMS sıralaması çok değişiyor

Survivor 2021’de bu sene SMS sıralaması da seyircilerin tepki oyları ile bir hayli değişik oluyor. Sadece gönüllüler takımında Poyraz’ın her hafta net birincilikleri yer alırken ünlüler takımında birinci ve ikinci olan yarışmacılar sürekli olarak olarak değişiyor. Bu hafta mavi takımda da böyle bir değişikliğin bulunacağı sürpriz bir biçimde yarışmaya Steven’in veda edeceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu