Diziler

Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde!

Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde!

Netflix birbirinden iddialı projeleri ekrana getirmeye sürdürmekte. Bunlardan bir tanesi olan Andropoz dizisi de çalışmalarını sürdürüyor. Netflix’de yayına girecek olan bu dizi seyirci aracılığıyla merakla bekleniyor.  

Yakın bir zaman öncesinde 10 Bin Adım dizisinde rol alan tecrübeli oyuncu Engin Günaydın’ın başrolünde bulunacağı dizinin kadrosunda bulunan Savaşçı dizisinde bulunan Tamer Karadağlı, en son  Hercai’de bulunan Gülçin Santırcıoğulu ve Yalan Dünya ‘da oynadığı Zerrin kişiliği ile tanınan Derya Karadaş Andropoz dizisinde buluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Taylan Biraderler yaparken dizinin toplam 6 bölümden oluşacağı bilgisine ulaşıldı. Çekimler ise Marmaris’te yaşanacak. Dizinin konusu halen belli değil. Lakin dizinin adının kelime manasına bakacak olursak erkek stresi ile ilişkili bir konusunun olabileceğini aktarabiliriz.  

Andropoz Oyuncuları!

Netflix’in yeni dizisi Andropoz Engin Günaydın hayranları aracılığıyla merakla bekleniyor. Yakın gelecekte Gain’de 10 Bin Adım adlı dizi çeken tecrübeli oyuncu şimdi de Netflix’in Andropoz projesinde bulunacak. Dizide Engin Günaydın başrol oynarken ona Gülçin Santırcıoğlu, Derya Karadaş  ve Tamer Karadağlı eşlik edecek.

Yayınlanma Zamanı: 02 Mayıs 2021, 19:59

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün