Kamu ve Özel İş İlanları

Tarsus Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlar 2021

Tarsus Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlar 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Tarsus Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlar 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Tarsus Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlar 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Tarsus Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlar 2021

Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Üniversitemizin aşağıda gösterilen birimlerine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun 23., 24. ve 26. maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi hükümleri ikaznca öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na, Doktor Öğretim Üyesi başvuruları ise alakalı fakülte dekanlıkları yahut meslek yüksekokulu müdürlüklerine şahsen yahut posta yoluyla yapılacaktır. (Posta ile yapılacak başvurularda postadaki gecikmeler sebebiyle son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvurular kabul edilmeyecektir).

Başvuru formlarına ve Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi’ne www.tarsus.edu.tr adresinden erişilebilir.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün