Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Bilgileri Resimleri

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Bilgileri Resimleri, Dizi haberleri kategorimizde Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Bilgileri Resimleri ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Bilgileri Resimleri sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Bilgileri Resimleri

Tehlikeli Karım Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı… Tehlikeli Karım dizisi çok yakında zamanda televizyon ekranlarında yerini alacak. Tehlikeli Karım dizisi başrolü için Gonca Vuslateri ile görüşüldü. Mf yapımın uyarlama dizi olarak yayına girmesinı düşündüğü Tehlikeli Karım dizinin ayrıntı kısmı netleşmeye başladı. MF Yapım başarılı dizilerinde yapımcısı bunun yanı sıra. Kadın ve Kalp Atışı  gibi başarılı dizilerin yapımcısı olan MF Yapım yabancı dizi olan My Dangerous Wife dizisinin yayın haklarını satın aldı. Nalan Merter Savaş ile Vilmer Özçınar’ın konusunu yazdığı dizinin kanalı da belirlendi. Tehlikeli Karım dizisi Showtv de yayına girecek.

Tehlikeli Karım Dizisi yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstleniyor. Diğer oyuncuları ise Seçkin Özdemir, Gonca Vuslateri, Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar.

Tehlikeli Karım Dizinin Konusu; Derin ve Alper’in aşk ile başlayan ilişkileri ilerleyen zamanda değişmiş ve aldatmaya kadar giden bir yol anlatılır. Derin aldatılır ama buna tepkisi nası olacak. Aşk suç ve kara mizahın bulunacağı dizi gerçekten merak konusu oldu.

Gonca Vuslateri Kimdir? 1986 Bursa doğumlu olan oyuncu ilkokul 2. sınıftan beri oyunculuk eğitimi almıştır. 2003 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.  Dot tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. 2015 senesinde Edip Burak Erdoğan ile evlenmiştir. İlk oyunculuk tecrübesi Ruhsar dizisiyle olmuştur.  2014 senesinde Yalan Dünya dizisiyle en iyi komedi dizisi kadın oyuncusu ödülü almış ardından Aliye, Büyük Buluşma, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, İbreti Alem, Yalan Dünya ve Gönül İşleri dizilerinde oynamıştır.

Tehlikeli Karım dizisi diğer oyuncularından birisi de Bige Önal. Tehlikeli Karım Bige Önal Kimdir? 1990 İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Oynadığı dizi ve yapımlar şu biçimde; Elde Var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Maral dizilerinde rol aldı.

Tehlikeli Karım dizisi Seçkin Özdemir Kimdir? Seçkin Özdemir 1981 senesinde Sinop’ta dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü okuyan Seçkin Özdemir oyunculuk eğitimi almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. 2008 de yayına giren Yaban Gülü dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Al Yazmalım, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıll dizilerinde oynamıştır.

Tehlikeli Karım Nilay Erdönmez Kimdir? Nilay Erdönmez 1986 doğumludur. 2007 senesinde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Oynadığı filmler en iyi kadın oyuncu ödülleri almasını sağladı. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Gözetleme Kulesi, Sevdaluk ve en son kez İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştır.

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/O152D6oKCtU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker