Diziler

Teşkilat dizisi bir çok diziye final yaptırıyor!

Teşkilat dizisi bir çok diziye final yaptırıyor!, TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi bir çok dizinin kabusu olmuş durumda, Reyting rekorları kıran dizi bir çok izlenen dizinin fişini çekecek gibi görünüyor. Konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.

Teşkilat dizisi bir çok diziye final yaptıracak gibi!

Teşkilat dizisi pazar gününün kabusu olmaya sürdürmekte! Reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi rakiplerine zor günler yaşatıyor. Bunun bunun yanında dün akşam Arıza final yaparak yayından kaldırıldı. Hemen ardından Hercai final kararı geldi. Aslını söylemek gerekirse reytinglere bakınca iki dizinin bitmesi de gayet normal fakat Menajerimi Ara dizisi ve Kefaret dizisi ne kadar dayanacak merak ediliyor!

Teşkilat Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta

Teşkilat 11 Nisan reytingler sildi süpürdü!

Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl olduğu Teşkilat dizisi;

Total : 12,41 (1)

AB : 14,21 (1)

ABC1 : 14,19 (1)

uçuk reytingler alarak tüm katagorilerde 1. olmayı başardı!

Hercai 11 Nisan reytingleri devam edemez!

Hayranların devam etmesi için her yolu denediği Hercai dizisi reyting listesinde çakıldı. Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrollerinde olduğu Hercai dizisi reyting listesinde çakıldı. Kanala devam etmesi için büyük baskılar yapılan Hercai dizisi reyting listesinde yok oldu!

Total : 3,40 (12)

AB : 1,50 (27)

ABC1 : 2,03 (25)

olarak devam etme ihtimali kalmadığını gösterdi!

Menajerimi Ara 11 Nisan reytinglerine dayanamaz!

Eylül ayına kadar sezon finali yapmadan devam etmesi kararlaştırılan Menajerimi Ara direnemez! Menajerimi Ara, Sen Çal Kapımı dizisi gibi sezon finali yapıp yazın devam etmezse çok yakında zamanda Star TV aracılığıyla yayından kaldırılır.

Total : 1,74 (32)

AB : 2,46 (18)

ABC1 : 2,57 (18)

Pazar gününün en kötü dizisi olan Menajerimi Ara şok reytinglerle adeta çakıldı!

Kefaret 11 Nisan reytingleri güzel ama final yapar!

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat buluşturan Kefaret dizisi pazar gününün ikinci dizisi olsa da FOX TV için zor reytingler alıyor. Kefaret dizisi sezon sonu final yapabilir! Arıza ve Hercai biter bitmez bir reyting artışı daha olabilir fakat yine yetmeyebilir!

Total : 4,56 (6)

AB : 3,09 (10)

ABC1 : 4,55 (5)

Arıza final kararı doğru!

Pazar gününün en hemen hemen işi Arıza, birden çok diziyi geçse de final yapmıştı. Arıza reytinglere bakarak Menajerimi Ara, Hercai ve Kefaret dizisi tahmini yapılabilir.

Total : 3,92 (10)

AB : 2,95 (11)

ABC1 : 3,37 (11)

Teşkilat dizisi Pazar günü reytinglerine adeta ambargo koyuyor. Tüm diziler toplansa Teşkilat dizisi kadar reyting alamıyor. Teşkilat dizisi daha çok diziyi finale götürür!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün