Diziler

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni Gerçek Adı nedir bilgileri burada. Teşkilat Dizisine yeni giren oyunculardan birisi olan Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni olan Kasım kimdir Gerçek Adı, ile ilgili bilgileri burada yazacağız.  Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin yeğeni ve kara kutusu olan Kasım görülüyor. Bizlerde Kasım kimdir gerçek adı nedir detaylarını sizlerle paylaşmak istedik.

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi’nin Yeğeni

Mete’ye yapılan saldırının faili Fadi’ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzay’ın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadi’nin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Lakin büyük bir sorun mevcuttur, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır. Ekip işe koyulur ve Kasımı hapishaneden kurtarır.

Teşkilat Kasım Tanıl Yöntem Kimdir?

Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin yeğeni Kasım görülüyor. Kasım Fadi’nin yeğeni kara kutusudur. Eskiden fazla iyi anlaşırken şimdi ikisi de Filistin’in başkanı olmak istediği için ayrı düşerler. Lakin Fadi’nin irtibatları, herşeyini bilmektedir Kasım. Bundan dolayı de Kasım’ın Türkler’in eline geçmesini istemez Fadi. Fadi gözünü karartır ve

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün