Diziler

Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Teşkilat final tarihi!

Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Teşkilat final tarihi!, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Teşkilat final tarihi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Teşkilat final tarihi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Teşkilat final tarihi!

TRT 1 ekranlarında  yayına giren yapımcılığını Tims&B Productions’un üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu, konusunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ve dizinin kadrosunda bulunan Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin olduğu Teşkilat dizisinin sezon finali tarihi belirlendi.

Teşkilat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

TRT ekranlarında pazar akşamlarına ismini duyuran ve yüksek reyting bulunan Teşkilat dizisi almış olduğu 13 ve 12 Total reytingler ile yalnızca pazar gününe değil haftanın da en fazla izlenen dizilerinden birisi olarak ön plana çıkıyor.

7 Mart 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Teşkilat dizisi sezona geç başladığı için sezon finali de diğer dizilerden daha geç olacak. Son edinilen  bilgilere göre, Teşkilat dizisi 15. bölümde sezon finali yapacak ve haziran ayının ikinci haftası ekrana elveda diyecek.

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Teşkilat dizisi 15. bölümü ile 13 Haziran 2021 pazar günü sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapacak olan Teşkilat dizisi  ağustos ayında yeniden çekimlere ekranlara gelecek. Eylül ayında ise 2. sezonu ile ekranlarda olacak.

Teşkilat Konusu!

 Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan bir grup istihbaratçının iş ve özel yaşamını ekranlara taşıyan  Teşkilat dizisinde Mit’in bu zamana kadar bilinmeyen yönleri seyirciye aktarılmaktadır. Mit’in başarı hikayelerine, karşılaşılan zorluklardaki mücadelelerine ve  savaş metotlarınde kullanılan teknolojik metotlarıne ilk kez seyirci de tanıklık etmektedir.

 Kahramanlığa giden bu yolda aksiyon, heyecan ve gerilim dolu anlar ekranlara gelmektedir. Bir diğer mühim konu ise MİT çalışanlarının özel hayatlarıdır. Bu yola baş koymuş kahramanların ölümü göze olarak sevdiklerinde uzakta verdikleri mücadele ile yaşadığı zorluklar anlatılmaktadır.  Teşkilat dizisi her pazar saat 20:00’de  TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.

 

Yayınlanma Zamanı: 02 Mayıs 2021, 22:01

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün