Diziler

Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim…

Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim…, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim…

TRT 1’de ekranlara gelen ve ilk bölümü ile reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat yeni sezonda yeni değişikliklerle girecek! 

Çaglar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin olduğu Teşkilat dizisi ikinci sezon onayını aldı. Lakin dizi sezon arası sonrası değişiklerle ekranlara gelecek. 

Milli İstihbarat Teşkilatı’ndan özel bir ekibin maceralarına odaklan dizi özellikle milliyetçi seyircilerini kendine çekmeyi başardı. Dizide bulunan isimler ve heyecan dolu bölümler her hafta reyting listesinde zirveyi kaptırmamayı başardı. 

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Lakin dizi ile ilgili ayrılık haberleri de geldi. Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un yapımın kelimelerini tutmadığı gerçekçesiyle diziden ayrılmak istediğini iletti. Bu haber üzerine dizinin seyircileri büyük tepki gösterdi. Dizinin yakışıklı başrolü Çağatay Ertuğrul’un diziden ayrılmasını istemeyen hayranlar sosyal platformda büyük bir baskı yaptı. 

Bunun üzerine iddiaların odağındaki isim olan Çağlar Ertuğrul ayrılık iddiaları için manidar bir paylaşım yaptı. Sosyal medya aracından hayranların sürekli olarak olarak diziden ayrılacak mısın sorularına karşılık yakışıklı oyuncu The Wolf Of Wall Street filminden bir GIF paylaşımı yaptı. Bu GİF’te  Leonardo Di Caprio “I’m not f.. leaving” diyor. Yani Türkçe anlamıyla “Ayrılmıyorum kahrolasıcı” diyor.

Peki Çağlar Ertuğrul ayrılacak mı?

Teşkilat dizisinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un yaptığı paylaşım her ne kadar manidar bulunarak ile ilgiliki ayrılık haberlerine yorumlansada halen anlaşma sağlanamadı. Yani bu paylaşım seyirciye spoiler vermemek için yapılmış olabilir. 

Lakin gelen bilgilere göre yapım şirketinin yakışıklı oyuncuyu ikna etmekte kararlı olduğu bilgisine ulaşıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün