Diziler

Teşkilat Dizisinin Yıldız İsmi Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı’ndan Ne İstedi?

Teşkilat Dizisinin Yıldız İsmi Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı’ndan Ne İstedi?, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat Dizisinin Yıldız İsmi Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı’ndan Ne İstedi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat Dizisinin Yıldız İsmi Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı’ndan Ne İstedi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat Dizisinin Yıldız İsmi Çağlar Ertuğrul Şeyma Subaşı’ndan Ne İstedi?

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat reyting rekorları kırarak sezona fırtına gibi başladı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Deniz Baysal, Mehmet Usta gibi oyuncuların yer adlığı Teşkilat dizisi yayına girdiği ilk günden bu yana reyting listesinde zirvede yer alıyor.

Dizinin ünlü oyuncuları da hayran kitlelerini genişletirken dizinin yakışıklı ismi Çağlar Ertuğtul sosyal platformyı aktif olarak kullanamay sürdürmekte. Sık sık kendini ve gündemi tiye alan paylaşımlar yapan Teşkilat’ın başrolü Serdar Kılıçarslan’ı canlandıran Çağlar Ertuğrul sosyal platform gündemine bomba gibi düşen Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin Şeyma için tarifeli uçaktaki tüm biletleri alarak kapatmasının ardından hayalini yazdı.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın karısını senelerca aldattığı üzerine çocuk yaptığı çok sonradan boşanıp evlendiği ardından boşandığı ve bizle tanıştırdığı Şeyma Subaşı, Acun aracılığıyla yaşamını lüks içinde yaşamaya sürdürmekte. Acun’dan sonra da Mısırlı milayarder bulan Şeyma Subaşı son paylaşımı yaptığı gönderi ile yine adından söz ettirme stratejisini başarıyla uyguladı.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL FAVORİ FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN RİCA ETTİ!

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul’da konuyla iligli olarak Mısırlı milayerderden bir istekte bulundu. Çağlar Ertuğrul sosyal platform hesabından Şeyma Subaşı’nın Mısırlı milyarder sevgilisine selendi. Teşkilat dizisinin yıldızı Tiwtter hesabından “Katiryalder Mısırlı sevgiliden ria etsek sinema salonu kapatır mı yeni Mortal Kombat’ı büyük perdede izlemek istiyorum” diye yazdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün