Diziler

Teşkilat Final yapıyor! TRT 1 sevilen dizisi Teşkilat hayranlarına kötü haber!

Teşkilat Final yapıyor! TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Teşkilat hayranlarına kötü haber!, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat Final yapıyor! TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Teşkilat hayranlarına kötü haber! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat Final yapıyor! TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Teşkilat hayranlarına kötü haber! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat Final yapıyor! TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Teşkilat hayranlarına kötü haber!

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Teşkilat dizisi kısa bir sürede reytingleri uçurdu! Yayına girdiği pazar akşamları çok bi hayli beğeni alan dizi Teşkilat final kararı geldi! Hem kanal hem yapımcı ortak kararıyla Teşkilat dizisi finale gidiyor! İşte Teşkilat dizisinden gelen o haber!

Teşkilat final yapıyor!

TRT 1 ekranlraında yayına giren Yapımcılığını Tims&B Productions’un üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu, konusunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda bulunan Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin olduğu Teşkilat dizisi erken final kararı geldi!

Teşkilat final kararı aldı!

TRT 1 ve Tims B Productions içinde anlaşmaya göre Teşkilat dizisi 13 bölüm olarak anlaşma sağlamış. Hem hikaye hem proje 13 bölüm olarak ekrana gelip final yapacak. Lakin tarihin en yüksek reytingleri alan Teşkilat dizisi 13 bölüm sonra tekrar anlaşacak mı başka bir kanala mı geçecek halen bilinmemekte. Lakin şu an izlenen Teşkilat dizisi hikayesi 13 bölüm sürecek.

Teşkilat 2. sezon olacak mı?

TRT Teşkilat dizisinden bu reytingleri beklemiyordu. Uçan reytingler sonrası kanal ve yapımcı içinde 2. sezon görüşmeleri illaki olacak. Lakin Teşkilat dizisi isim olarak final yapıp Teşkilat 2 gibi bir sezonda olabilir. Şu an ekranlara gelen olay ve operasyon 13 bölüm sürecek. Teşkilat 2. sezon yine TRT 1’de mi olur başka bir kanala geçer mi bilave edip göreceğiz. Şu an için 2. sezon anlaşması yapılmadı fakat heran anlaşma imzalanabilir. Sözleşme imzalanır imzalanmaz yine siz değerli okurlarımıza ilk biz aktaracağız!

Teşkilat Mete ayrılıyor mu? Mesut Akusta diziden çıkacak mı?

Setten aldığımız bilgilere göre Teşkilat dizisinden Mete ayrılmıyor. Mesut Akusta kişiliğin hakkını muhteşem veriyor ve sezon sonuna kadar Teşkilat dizisinde kalacak. Teşkilat yeni sezon için  de anlaşmalar sağlanmadı ve bu oyuncularla devam edip etmeyeceği halen bilinmemekte. Lakin bu hafta Mete kişiliği ölmediğini ve diziye veda etmediğini siz değerli okurlarımıza aktaralım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün