Diziler

Teşkilat Gürcan bakım kim çıktı! Meğer Ahmet Uğur Say Kurtlar Vadisi başrolmüş!

Teşkilat Gürcan bakım kim çıktı! Meğer Ahmet Uğur Say Kurtlar Vadisi başrolmüş!, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat Gürcan bakım kim çıktı! Meğer Ahmet Uğur Say Kurtlar Vadisi başrolmüş! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat Gürcan bakım kim çıktı! Meğer Ahmet Uğur Say Kurtlar Vadisi başrolmüş! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat Gürcan bakım kim çıktı! Meğer Ahmet Uğur Say Kurtlar Vadisi başrolmüş!

Teşkilat Gürcan kimdir? TRT 1 ekranların reyting birincisi dizisi Teşkilat dizisinde Gürcan kişiliğini canlandıran Ahmet Uğur Say meğer Kurtlar Vadisi çok tanınan biriymiş.

Teşkilat Gürcan kimdir?

TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Teşkilat dizisinde Gürcan kişiliğini canlandıran Ahmet Uğur Say kim? Ahmet Uğur Say nereli? Ahmet Uğur Say kurtlar vadisi dizisinde rol almış!

Ahmet Uğur Say kimdir?

Teşkilat dizisinde siber uzman olarak bulunan, bilgisayar, telefon gibi cihaz uzmanı Gürcan kişiliği Ahmet Uğur Say, 1986 anisa doğumlu.

35 yaşındaki yıldız isim terazi burcudur. 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olur olmaz Celal Bayar Üniversitesi yüksek lisans yapıp tiyatroya dönmüştür.

Ahmet Uğur Say Kurtlar vadisi rolü! 

Ahmet Uğur Say, Vatanaım Sensin ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde rol almıştır. Lakin en büyük rolü Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde geçmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün