Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı?

Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı?

6 Haziran pazar akşamı yayına girecek olan Teşkilat dizisi sezon finalinde Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Neden Çıktı? (Ezgi Şenler) diziden ayrılacak mı çok bi hayli merak konusu oldu. Hakkı dayı ile birlikte Fadi’yi avukatına götüren fakat Fadi’nin kurmuş olduğu tuzak ardından aracın hakimiyetini kaybeden Pınar ve Hakkı dayı aracın patlaması ile birlikte ölecek mi kurtulacak mı seyirciler sezon finalini çok merak etmeye başladı.

Teşkilat dizisi sezon finalinde neler olacak?

Teşkilat Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı6 Haziran Pazar akşamı TRT ekranlarında yayına girecek olan teşkilat dizisinin sezon finalinde Zehra her ne kadar kurtulmuş araçtan inmiş olsa da Pınar ve Hakkı dayının araçta kaldığını ve büyük bir patlamayla alev topuna dönen aracın içinden canlı çıkmalarına olabilecek olmadığını yayına giren fragmanda gördük. Birçok seyirci teşkilat dizisinin sezon finalinden sonra Ezgi Şenler’in canlandırmış olduğu Pınar kişiliğinin değişik bir dizi ile görüşme halinde olduğu için diziden ayrılacağını ileri sürmüştü. Bu iddialar ile ilgili siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bilgiler vermek istiyoruz.

Teşkilat dizisinde Pınar öldü mü diziden ayrılacak mı?

Teşkilat dizisinde Pınar kişiliğine hayat veren ve bi hayli başarılı operasyonların ardından kılıktan kılığa giren Ezgi Şenler dizinin en bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olmayı başardı. Daha önceki dizileri genelde çok iyi gitmeyen ve bir çok defa erken final ile yüz yüze kalan Ezgi Şenler ilk kez çok kuvvetli bir diziyle ekrana geldi ve teşkilat dizisi onun için de çok iyi bir çıkış oldu. Teşkilat dizisinde rol kabiliyetini ispatlayan ve iyi bir dönüş yapan Ezgi Şenler canlandırmış olduğu Pınar kişiliği ile MİT teşkilatının vazgeçilmez bir üyesi halini aldı. Mete başkanın oğlu Gürcan ile de yakınlaşmaya başlayan Pınar teşkilat dizisinin sezon finalinde adeta bir yangın topuna dönen araçtan sağ kurtulacak mı yoksa ölecek mi seyirciler de çok düşünüyor. Öncelikle hemen söylemekte yarar var ki teşkilat dizisinin 6 Haziran’daki sezon finali gerçekten de nefesleri kesecek.

Teşkilat Sezon Finalinde Pınar Öldü mü Diziden Ayrıldı mı?

Lakin fragmanda seyrettiğimizin aksine Pınar kişiliği ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Ezgi Şenler’in canlandırmış olduğu Pınar kişiliğinin 2. sezonda da bi hayli mühim bir kişiliği canlandırması sebebiyle dizi ile 2 sezonluk anlaşması yer alıyor. Her ne kadar sosyal platformda bazı sitelerde değişik bir diziden teklif geldiği ve bunu değerlendirmek istediğine dair bilgiler çıksa da bu gerçeği yansıtmıyor. Kısa olaraksı teşkilat dizisinde Pınar sezon finalinde ölmeyecek, diziden ayrılmayacak, ikinci sezonda kaldığı yerden teşkilat dizisindeki rolüne devam edecek.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker