Diziler

Teşkilat Serdar Kimdir? Teşkilat Serdar Gerçek Adı Ne?

Teşkilat Serdar Kimdir? Teşkilat Serdar Gerçek Adı Ne?, Bilgisayfam.net okurları için Teşkilat Serdar Kimdir? Teşkilat Serdar Gerçek Adı Ne? şeklinde yaptığınız arayışlarınızı cevaplamak istedik. O yüzden de Teşkilat Serdar Kimdir? Teşkilat Serdar Gerçek Adı Ne? başlığı atarak tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında açıkladık.

Teşkilat Serdar Kimdir? Teşkilat Serdar Gerçek Adı Ne?

TRT1’in yeni dizisi Teşkilat başladı. Teşkilat başlar başlamaz araştırma konusu oldu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ı buluşturan Teşkilat ilk bölümü ile tam not alabilecek mi merak konusu olurken dizinin başrolü Serdar kim bi hayli merak konusu oldu.

TRT1 ekranlarında Pazar günlerinin yeni sahibi olmaya hazırlanan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ile heyecan yaratmıştı. Teşkilat dizisinde gizli bir MİT ekibinin yaşadığı olaylar ekranda yayınlanacak. Dizinin karakterleri ise şimdiden derinlemesine araştırılmaya başlandı.

Teşkilat dizisinde Serdar kişiliğini canlandıran oyuncu Çağlar Ertuğrul dizide Teşkilat’ın en gözde ismini canlandırıyor. Teşkilat dizisinde Serdar kişiliği genç kızların gözdesi olamaya hazırlanıyor. Dizide Serdar kişiliğine ise Deniz Boysal’ın oynadığı Zehra kişiliği eşlik edecek.

Teşkilat Serdar’ı Tanıyalım

Teşkilat dizisinde Serdar MİT’in en gözde istihbaratçılarından biridir. Serdar’ın ailesi, Serdar halen 10 yaşıbdayken neo-nazilerin saldırısında yaşamını yitirmiştir. Türkiye’ye getirilen Serdar Mete Bey’in gözetimi altında büyütülmüştür. Serdar karizması ile grubun önderidir. Serdar çok iyi bir dövüşçüdür. Serdar bunun bunun yanında silah kullanımında bir efsanedir.

Çağlar Ertuğrul Kim?

Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 İzmir doğumludur. Genç oyuncu ABD’li oyuncu Jake Gyllenhaal’e olan benzerliği göze çarpmaktadır. Bornova Lisesi’nden mezun olmuş ardından Koç Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

İlk kez Üniversite’de “Romeolar ve Julietler” adlı oyunda sahne almıştır. 2012 senesinde Alper Çağlar’ın yönettiği Dağ adlı filmde başrol oynamıştır.

Dağ’ın ardından Bana Masal Anlatma filminde yer almış ve Medcezir adlı dizide konuk oyuncu olmuştur. Star Tv’de Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynadığı Yağız kişiliği ve Kanal D’de yayına giren Afili Aşk dizisiyle büyük bir etki yaratmıştır.

Çağlar Ertuğrul, dram oynamaktan hoşlanmadığını fakat hep karizmatik jön teklifleri geldiğini itiraf etmiştir.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL YER ALDIĞI YAPIMLAR

Dağ

Panzehir

Bana Masal Anlatma

Dağ II

Biz size döneriz

Ailecek Şaşkınız

Yanımda Kal

Kızım Gibi Kokuyorsun

Benim İçin Üzülme

Beyaz Karanfil

Boynu Bükükler

Kurt Seyit ve Şura

Medcezir

Fazilet Hanım ve Kızları

Afili Aşk Teşkilat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu