Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor!

Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor!

Hekimoğlu Final tarihi belirlendi! Hekimoğlu  ne zaman final yapacak sorusu yanıt buldu! Ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu reyting kurbanı olup final yaparken Ateş Hekimoğlu rolü ile kendisine hayran bırakan Timuçin Esen’de heyecanla beklenen Mevlana dizisiyle anlaşmaya vardı! Dizide bunun bunun yanında Hekimoğlu’nun diğer oyuncuları Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin’de bulunacak.Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Hekimoğlu dizisi dram sever Türk seyircisi aracılığıyla reyting kurbanı oldu. Dizinin finali yaklaştıkça dizinin karakterlerinin yeni dizi projeleri ile anlaşma ahaberleri gelmeey sürdürmekte. 

Ekranların en kaliteli işi olmasına rağmen mafya, savaş, dram bol acıtasyon dizilerinin reytinglere kurban giden Hekimoğlu finali kesinleşti Dijital platformda da devam etmeyeceği öğrenilen Hekimoğlu oyuncularından yeni proje anlaşma haberleri gelemeye sürdürmekte.

Önce dizinin Emre’si Aytaç Şaşmaz yeni diziyle anlaşırken ardından da Damla Colbay diziden ayrılmıştı. Aytaç Şaşmaz yeni dizisi Baht Oyunları’mda Cemre Baysal ile birlikte bulunacak.

Hekimoğlu’nun final yapması ile birlikte bir haberde dizinin usta başrol oyuncusu Timuçin Esen’den geldi. Timuçin Esen heyecanla beklenen Mevlana dizisinde Kaan Yıldırım ile birlikte bulunacak.

Yeni sezonda heyecanla beklenen yapımlardan birisi olan Mevlana dizisi için Timuçin Esen’e teklif gitti. Başrol için düşünülen Timuçin Esen’in bunun yanında dizinin mühim karakterleri için Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin’e de teklif gittiği bilgisine ulaşıldı. Mevlana dizisinde düşünülen olursa kadroda Hekimoğlu dizisinde birlikte oynayan Timuçin Esen, Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin yine birlikte seyirci ile bir araya gelecek.

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 01:56

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün