Biyografi

Tolga Mendi Kimdir? Evi Nerede?

Tolga Mendi Kimdir? – Tolga Mendi Evi Nerede? – Tolga Mendi Nereli?

Tolga Mendi kimdir?, Tolga Mendi kaç yaşında?, Tolga Mendi evi nerede?, Tolga Mendi nerelidir? Tolga Mendi ev adresi?, Tolga Mendi kaç yaşında?, Tolga Mendi nerede oturuyor?, Tolga Mendi nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Tolga Mendi hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Mart.1993 senesinde doğan Tolga Mendi şu an için 28 yaşında ve Koç burcundandır. Tolga Mendi doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Tolga Mendi Kimdir?, evi nerede?

Başrollerinde Jessica May ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Hazar kişiliğini canlandırmaktadır.

Tolga Mendi, 23 Mart 1993 tarihinde Adana’da doğmuştur. Adana’da İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde okudu.

Tolga Mendi, 2 dönem oyunculuk eğitimi aldı, Show TV‘de Acı Aşk ve Fox TV’de Rüzgarın Kalbi dizisinde yer almıştır.

2017 senesinde Show TV‘de yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Jessica May ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Hazar kişiliğiyle seyircilerinin karşısına çıkmıştır. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Ümit Yesin ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – 2018 – Yeni Gelin (Hazar Bozok) (TV Dizisi)
2016 – Rüzgarın Kalbi (TV Dizisi)
2015 – Acı Aşk (Haydar) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu