Bilgi

Torunu Yaşındaki Kıza Çirkin Taciz: Böyle Giyinirsen Bakınca Bir Şey Diyemezsin

Torunu Yaşındaki Kıza Çirkin Taciz: Böyle Giyinirsen Bakınca Bir Şey Diyemezsin, arayışı içine giren okurlarımız için Torunu Yaşındaki Kıza Çirkin Taciz: Böyle Giyinirsen Bakınca Bir Şey Diyemezsin ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Torunu Yaşındaki Kıza Çirkin Taciz: Böyle Giyinirsen Bakınca Bir Şey Diyemezsin sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Torunu Yaşındaki Kıza Çirkin Taciz: Böyle Giyinirsen Bakınca Bir Şey Diyemezsin

Geçen hafta metrobüs durağında yaşanan olayın bir yenisi daha yaşandı. Genç kızlara tacizler sürüyor. Yine kendini bilmez yaşlı bir şahıs torunu yaşındaki genç bir kıza tacizde bulundu. Yaşlı adamın dile getirdikleri sosyal platformda tepki çekti.

Otobüs durağında saçları uzun bağlamış yaşlı bir adam, torunu yaşındaki genç bir kıza “Böyle giyinemezsin, giyinirsen biz bakınca bir şey diyemezsin” diyerek ağızları açık bıraktı. Ardı ardına yaşanan bu olaylar sosyal platformda tepki aldı. 

Mecidiyeköy metrobüs durağında geçtiğimiz hafta yaşanan olayın bir başka benzeri daha yaşandı. Geçen hafta da metrobüs durağında bir kendini bilmez bir şahıs genç kızlara “Edep yahu edep” diye bağırmış ve yine tepki çekmişti. Görülen o ki bu olaylar giderek çoğalıyor.

Geçen senede minibüste bir şahıs inerken önünde oturan genç kadına şort giydiği gerekçesiyle yumruk atmıştı.  

Son fotoğrafların sosyal platformda paylaşılması ile birlikte tepkiler çoğalmaya sürdürmekte. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün